• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• slm crazyturk ayni problem bende var benimki si daha devan ediyor pvr islemcim can skiyor
    bugunluk yeter belki benimki sabah kendiliginden aktiv olur

Yorum yap

• Cihazı fişden kapat yeniden aç.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Üstat hotbird'teki xp 4K yayını uzun süreli izleme şansın varmı?10727 frekansında.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
          Nihayet kanal tarama işlemi 52,46,42,39,23.5,19.2,16 ve 13 dereceler bitti.Favoriler dahil olmak üzere.0.8 W ekleyeceğim.Başka uydu taranmasını isteyen varsa onuda taratayım.
          Tam olsun üstat, hepsini bitirelim, isteyen havuzdan eklesin istediğini.

Eline sağlık.

Sevgiler...

Yorum yap

• New build up: rb-beta1e.

Should finally solve mpeg2 streams (livetv) issues.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-beta1e.img.gz.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-rb-beta1e.tar.

Sevgiler...

Yorum yap

• Libre'de kanal buketine tek tuşla ulaşılamıyor sanırım?
              Kırmızı tuşa basıp sonra sol yön tuşuyla erişebiliyorum.
              Weos gibi direk sol yön tuşuyla erişilse kolaylık olurdu. Var mı bir yolu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Libre'de kanal buketine tek tuşla ulaşılamıyor sanırım?
                Kırmızı tuşa basıp sonra sol yön tuşuyla erişebiliyorum.
                Weos gibi direk sol yön tuşuyla erişilse kolaylık olurdu. Var mı bir yolu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                Bunu ben de çok istiyorum abi, bu olursa E2'yi kimse aramaz da, bakmaz da.

Bana KODI'nin çekirdek kadrosundan biri lazım, ki henüz ulaşamadım.

Sizler de çözüm konusunda araştırırsanız sevinirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Valla mavi tuşla buketlere, yeşil ile uydulara ulaşılsa şahane olurdu evet. Benim de uzun zaman aradan sonra(Hastalıktan şimdilik kurtuldum gibi) oscam ile cccam arasında geçiş için nasıl bir yol izlemem gerek? E2'deki gibi herhangi bir kısayol atanmış tuş çözümü var mı? Bu arada herkese kucak dolusu sevgiler. Özlemişim mekanı

Yorum yap

• Nasıl yani?

Adaş, CCcam hesabını OScam'a gömüp keyfine bakıyorsun, geçiş filan yok.

Rehber Bölümünde var konu.

Sevgiler...

Yorum yap

• ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Valla mavi tuşla buketlere, yeşil ile uydulara ulaşılsa şahane olurdu evet. Benim de uzun zaman aradan sonra(Hastalıktan şimdilik kurtuldum gibi) oscam ile cccam arasında geçiş için nasıl bir yol izlemem gerek? E2'deki gibi herhangi bir kısayol atanmış tuş çözümü var mı? Bu arada herkese kucak dolusu sevgiler. Özlemişim mekanı
                      Geçmiş olsun. Hoş geldin tekrardan.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Nasıl yani?

Adaş, CCcam hesabını OScam'a gömüp keyfine bakıyorsun, geçiş filan yok.

Rehber Bölümünde var konu.

Sevgiler...
                        Tamam ustam, sorun yok o vakit, ben de e2'deki gibi varsa bir geçiş arayüzü, arada takılma olunca yalandan kendimizi kandırmak için ccam-oscam-mgcamd arası geçiş yaparız diye düşündüm. :ehehe:

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          New build up: rb-beta1e.

Should finally solve mpeg2 streams (livetv) issues.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-beta1e.img.gz.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-rb-beta1e.tar.

Sevgiler...
                          hocam tar dosyası ne için ?

Yorum yap

• Tar dosyası cihaza bağlanıp storge/update klasörüne atarsan cihazı kapat aç bu sürümüne güncellemiş olursun

Yorum yap

• şu anda kurdum libreyi.int.,zaman ayarı vs. ok.tv headend olayına geldik

Yorum yap

• çalıştır seçeneği neden aktif değil ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X