• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serileri 18 Aralık 2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Öncelikle yeni yazılımlar için teşekkürler. Benim bir sorum olacak. En san yazın yazılım yüklemiştim cihazıma. Sanırım bu yazılıma kadar 2 veya 3 yazılım daha çıkmıştı. Kanal listelerinin silinmemesi için o yazılımları sırayla yüklemem mi gerekiyor? Yazılım versiyonunu hatırlamıyorum şu an. Eve gidince bakabilirim.

Yorum yap

• sukrusener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      selem arkadaşlar.18 aralık 2008 yazılımını usb ye attıktan sonra 22.12.2008 soft camide atarsam ve bunları recivera yüklersem kanallar açılır değilmi yardımcı olurmusunuz
      açılabilen kanallar açılır,şu anda açılan pek fazla kanal yok.

Yorum yap

• pavurya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Öncelikle yeni yazılımlar için teşekkürler. Benim bir sorum olacak. En san yazın yazılım yüklemiştim cihazıma. Sanırım bu yazılıma kadar 2 veya 3 yazılım daha çıkmıştı. Kanal listelerinin silinmemesi için o yazılımları sırayla yüklemem mi gerekiyor? Yazılım versiyonunu hatırlamıyorum şu an. Eve gidince bakabilirim.
        sırayla yüklemenize gerek yok, en son yazılımı cihazınıza yükleyin,kanal listeniz sırayla yüklesenizde silinir, sadece en son yazılımı yüklesenizde silinir.

Yorum yap

• 18.12.2008 yazılımı usb.ile normal atılyor ancak 1 önceki tyazılıma göre renklerde solukluk var .emu lar açmıyor boş yere cihaza yüklemeyin umarım ustalar görüntüdeki kaliteyi hallederler hiç kuşkum yok saygılar.

Yorum yap

• zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            18.12.2008 yazılımı usb.ile normal atılyor ancak 1 önceki tyazılıma göre renklerde solukluk var .emu lar açmıyor boş yere cihaza yüklemeyin umarım ustalar görüntüdeki kaliteyi hallederler hiç kuşkum yok saygılar.
            emu bölümümü açılmıyor yoksa şifreli yayınları mı kasdediyorsunuz.
            :tr:

Yorum yap

• Merhabalar,
              Sayın Corum19 Bey,
              Cihazınızda teknik bir arızanın olabileceği aklıma geliyor.
              Bilgilerinize sunarım.
              Saygılarımla.
              cevap icin tesekkürler erdem terzi bey,

problemi cözdüm

Yorum yap

• ts dosyalarını hızlı oynatma yapmıyor

2000 cis super plus son yazılımda ts dosyalarını ileri geri hızlı oynatmada donma sorunu var.dunkes:

Yorum yap

• as3348 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sırayla yüklemenize gerek yok, en son yazılımı cihazınıza yükleyin,kanal listeniz sırayla yüklesenizde silinir, sadece en son yazılımı yüklesenizde silinir.

Bir önceki yazılım yüklü ise bu yazılımı yüklediğimizde kanallar silinmiyormuş. Forumda yazan bu. Yanıltmayalım arkadaşları

Yorum yap

• bundan sonra tps auto olmayacaksa, update kısmından bu kaldırılmalı. usb üzerinden avi veya divx okur yazılım yapılabilirse cıhaz rakipsiz olur. Cebit fuarında uydudan yazılımın yakında verileceği söylendi, bekliyoruz. bu cihaza yazılım yüklemekten bıktım.

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bundan sonra tps auto olmayacaksa, update kısmından bu kaldırılmalı. usb üzerinden avi veya divx okur yazılım yapılabilirse cıhaz rakipsiz olur. Cebit fuarında uydudan yazılımın yakında verileceği söylendi, bekliyoruz. bu cihaza yazılım yüklemekten bıktım.
                      Bazı arkadaşlar cihazlarına yazılım gelmemekten şikayetçi sen ise fazla yazılım gelmekten şikayetçisin USB den yazılım atmak zamanını alıyor herhalde.Her yeni yazılım senin cihazının performansını artırmak için Veriliyor.Yazılım atmaktan yoruluyorsan yeni yazılımı atmassın olur biter....
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bir önceki yazılım yüklü ise bu yazılımı yüklediğimizde kanallar silinmiyormuş. Forumda yazan bu. Yanıltmayalım arkadaşları
                        benim alıntı yaparak yanıtladığım "pavurya" adlı arkadaşın mesajını okusaydınız yanıltmadığımı görürdünüz,bir önceki yazılım değil, en son yazın yazılım yüklediğini söylüyor.

Yorum yap

• arkadaslar kumandada kayıt tusu hangısıydı. o kadar karıstırdım bı turlu bulamadım. önceden HELP tusuydu.

Yorum yap

• askeritepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaslar kumandada kayıt tusu hangısıydı. o kadar karıstırdım bı turlu bulamadım. önceden HELP tusuydu.
                            Bu yazılımdada help tuşu kayıtı başlatıyor bi değişiklik yok...Unuttuğunuz başka birşey olabilir selamlar saygılar...

Yorum yap

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bu yazılımdada help tuşu kayıtı başlatıyor bi değişiklik yok...Unuttuğunuz başka birşey olabilir selamlar saygılar...
                              evet unuttuğum konu:
                              sağ üstte kanal listesi çıktığında bir yanlışlık var diyip çıkıyorum. halbuki seçtiğimde kayıt başlıyor. teşekkürler. unuttuğum şeyi hatırlattığın için

Yorum yap

• savasci_78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ohhh beeee
                                Kafayı yiyecektim. Hanım benim yüzümden televizyon izleyemez oldu.
                                requin evliliğimi kurtardın ( güler )

Kardeş aynen dediğin gibi yaptım eski 1 GB lık usb belleğimi kullanınca program hatasız kuruldu. Kanal listeside hatasız kuruldu. 4 GB lık usb belleğimin ya kapasitesi sorun oldu yada başka bir sorun vardı demekki . Her neyse. Cihazın donanımında ve yazılımında sorun yoktur. Usb belleğinde sorun var. Benim hatalı usb yi başka cihazda denedim yine hata verdi. Eğer Err hatası veren bir yükleme olursa USB yi değiştirin sorun çözülür.
                                İlginize çok teşekkür ederim.
                                Eyvallah.
                                Bende de onu dene, bunu dene derken tv'yi uzunca süre işgal ediyorum bu yüzden şikayetçiler benden en azından seni kurtarmamıza sevindim Rica ederim bildiğim, çözdüğüm, bulduğum bir bilgiyi de paylaşmaktan çekinmem.
                                Ayrıca cihazlarda herhangi bir sorun olmaması beni bayağı bir rahatlattı.

Bu arada unutmuşum yazılım için ustalara teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X