• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SUNNY Tüm Seri GÜncel Tps auto Yazılımları 26.02.2008

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

herkese merhaba forumda ve buişlerde cok yeniyim terimleri bile yeni öğrendim bende sunny at1030 dcı sky var
    info:10,05,21-d280
    s/v:v02,00,07
    h/w:v12,03,A5
    Loader:v2,1,9 v3
    c.A:2,2,4
    bu özelliklerdeki makineye şifreli özelliklede eurospor kanallarını izlemek iiçn ne yapmam gerekiyor bu konu da bana yardımcı olursanız cok sevinirim

Yorum yap

broze; bu bölümü birincisayfadan itibaren iyice bir incele.
      sonrada burayı:
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38769

Yorum yap

arkadaşlar 12.01.a5 h/w si olan bi cihaza başka bi h/w li yazılım atılırmı saygılarımla
        atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

arkadaşlar 12.01.a5 h/w li cihaza başka bi h/w li yazılım atılırmı saygılarımlar
          atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

h/w aynı ise atabilirsin değilse atamassın arkadaşım sakın deneme

Yorum yap

26 .02 yazılımları ile tps çözülüyormu halen,yeni atacağım yazılım,çözülmüyorsa denemim boşuna

Yorum yap

arkadaşlar bu SUNNY Tüm Seri GÜncel Tps auto Yazılımları 26.02.2008 nisan ayındada çözüyormu ,yani şu an atsam açarmı buyazılım tps leri

Yorum yap

demmlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar bu SUNNY Tüm Seri GÜncel Tps auto Yazılımları 26.02.2008 nisan ayındada çözüyormu ,yani şu an atsam açarmı buyazılım tps leri
                  dostum test ediyorum ama açmıyor3 dak. bekledim açmadı demekki olmuyor
                  62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaşlar absat lardamı gitti açılmıyoda 3 gundur bm8300 h/w12.01.a5 cıhazım bilgilendirirsenin memnun olurum şimdiden sağolun

Yorum yap

• absat tps ile açılıyor şuan multivizyonları açıyorsa ab satta açar
                      eskisi gibi tps gitsede absat açmıyor.tps keyini girmen gerekiyor
                      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• hocam bu yazılıları next2005 serisine atabilirmiyiz

Yorum yap

• hw bilgisi aynı ise atılır zaten kaon taban onlar
                          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• teşekkür ederim sağol

Yorum yap

• Selamun aleyküm .Arkadaşlar elimde sunny At-8012 cihaz var fakat cihaz bilgisine girdiğimde At-7010 gözüküyo.Sebep nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• benim uydum modeli sunny at 8012 d hangi yazılımı hangi programla yüklemeliyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X