• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VODAFONE aboneleri dikkat ! TEZGAH

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VODAFONE aboneleri dikkat ! TEZGAH

:no:
    "Haftada 3 ucretsiz urun alabilmek ve her 1000. kisiden biri olup 500kontor kazanmak icin EVET yaz 5758e gonder.Uyelik haftalik 25 sms/50kontor'dur. MH 02125919460”

adı altında bütün vadafone abonelerine gelen mesaja sakın kanmayın, cep telefonunuzun uygun olup oladığının hiçbir önemi yok ben buna nasıl evet yazdım bir türlü anlayamıyorum hemen üye yapıp hiçbir hizmet vermeden benden düne kadar haftalık
    3.11 ytl kestiler vadofone müşteri hizmetlerini arayıp bununla ilgili bilgi alıp bu üyeliği kapattırdım.
    vadofone nun buna nasıl alet olduğunu bir türlü anlamış değilim aman dikkat sakın sizde yanmayın, mobixus kulüp üyeliği adı altında bu tezgah düzenlenip herhangi bir açıklayıcı bilgi vermeden bu olayı geçekleştiriyorlar.

bu konuda mailime gelen cevap hiç tatmin edici değil:

Sayın Engin KARADENİZ ;
    İletmiş olduğunuz talebinize istinaden, öncelikle 0544 ........ numaralı hattınız ile üyeliğinizin bulunduğu servisin Unimobil firması tarafındansunulduğunu belirtmek isteriz. Dolayısı ile servis kullanımına yönlik tümişlemler ilgili firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma tarafından gönderilen bilgi ve tanıtım mesajlarında servisin üyelikbazlı çalıştığı ve firmaya ait Müşteri Hizmetleri numarasıaktarılmaktadır. Servis kullanımı hakkında ilgili firmadan yardımalınmasına yönelik gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. İlgili mesajı ektepaylaşmak isteriz.

“Haftada 3 ucretsiz urun alabilmek ve her 1000. kisiden biri olup 500kontor kazanmak icin EVET yaz 5758e gonder.Uyelik haftalik 25 sms/50kontor'dur. MH 02125919460”

Hattınıza yönelik üyelik iptal işlemi 07.03.2008 tarihindegerçekleştirilmiştir. Ancak, hattınıza ait fatura kesim tarihi her ayın songünü olup, üyelik iptaline kadar ki üyelik bedeli 31.03.2008 kesim tarihlifaturanıza tahakkuk edecektir. Bunun dışında, özel servislerin ücretlendirmesi faturanızda İçerik Ücretive haberleşme Ücreti olarak iki ayrı kalemde görüntülenmekte olup,haberleşme Ücreti üzerinden Özel İletişim Vergisi (ÖİV) alınmakta , ancakİçerik Ücreti üzerinden ÖİV alınmamaktadır. İçerik ücreti ayrıca alınanbir ücret olmayıp, fatura üzerinde bilgi amaçlı iki kalemde gösterilmesiniifade etmektedir. Servis kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için, ilgili firmaya ait olan0212 5919460 ( çalışma saati 09:00 – 18:00 Pazar Hariç ) nolu müşteriHizmetlerini aramanızı rica ederiz. 546....... numaralı kurumsal hattınıza yönelik bilg ve işlem içinTürkiye'nin heryerinden sabit telefonunuzdan 0 542 444 7005 numaralıKurumsal Müşteri Hizmetlerini ve cep telefonunuzdan 7005'i arayabilirsiniz. :no:
    DM 800 HD 42 E, 19E, 13 E, 7 E

bunlar şer f si zler ben de bu onuna geldi nasıl düştüğümü bile anlamadan

Yorum yap

bu dediklerini türkceel de yapıyor onun içn oparatörlerden gelen hiçbir mesaja evet yazıp göndermeyin bu yolla bendede 130kontör gitti arayıp söyledigimdede sizden kontör kesen firmanın türkceel le alakasıyok türkceel le çalışan bir kuruluşun bilmem nesi dediler kapatmak içinde akla karayı seç neyse sonunda kapattım tuzaga gelmeyin saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X