• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

STBLink_2.01 Editör Türkçe

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

enderyongul09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım hocam kusura bakma stb link2.01editör zipten çıkardık fakat alttaki uydular faforiler tranpoterler tum kanal listesi bu yerleri biz uydu cıhazından p cyemı alacağız ve nasıl alırız resımli anlatırsanız sevinirim saygılar....
    uydu cihazından pc ye almanın en kolay yolu bir usb flash disk tak cihazına sonra usb kontrol menüsü içinde FAV tuşuna bas 1 saniyede tüm bilgilerin yedeklenir sonra usb flash diskini çıkarıp pc ne tak ve udb dosyasını pc ye at kolay gelsin..

Yorum yap

g_force bilgine teşekkürler dediğiniz gibi yaptık başarlı olduk..

Yorum yap

dunkes:sevgili tasarım üstad kanal isimlerini STBLink_2.01'de düzenlerken kanal isimlerinin tamamını yazamıyoruz eğerki yazabilirsek cihaz menüsünde ismin tamamını kayar yazıyla görebiliriz diye düşünmüştüm nacizane fikrim.......Bilginize...:toplu:
        scorpio--67

Yorum yap

scorpio--67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dunkes:sevgili tasarım üstad kanal isimlerini STBLink_2.01'de düzenlerken kanal isimlerinin tamamını yazamıyoruz eğerki yazabilirsek cihaz menüsünde ismin tamamını kayar yazıyla görebiliriz diye düşünmüştüm nacizane fikrim.......Bilginize...:toplu:
          Cihaz veritabanı ve Editörde yazabileceğiniz karakterler 11 ile sınırlı. Daha fazlasını yazamazsınız.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Cihaz veritabanı ve Editörde yazabileceğiniz karakterler 11 ile sınırlı. Daha fazlasını yazamazsınız.

Kolay gelsin.
            tşk.sevgili tasarım......:cuara:
            scorpio--67

Yorum yap

arkadaşlar ramazan bayramınız kutlu olsun ergün 45 manisalı

Yorum yap

arkadaşlar ramazan bayramınız kutlu olsun ergün orunlar 45 manisalı

Yorum yap

Tasarım " TBLink_2.01 Editör Türkçe" çok güzel olmuş eline sağlık ,, farkında olmadan başka editör programıyla boğuşurken G-Force un yardımıyla doğru programı indirdim ve işim haloldu .. Herkesin eline sağlık

Yorum yap

hocam ben de next YE 2000 CX süper plus uydu alıcısı var. RS232 kablo ve bu programı kullanıp yazılım güncelleme ile uydu cihazı üzerindeki usb'den güncelleme arasında ne fark var. iyi çalışmalr kolay gelsin.

Yorum yap

troy17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam ben de next YE 2000 CX süper plus uydu alıcısı var. RS232 kablo ve bu programı kullanıp yazılım güncelleme ile uydu cihazı üzerindeki usb'den güncelleme arasında ne fark var. iyi çalışmalr kolay gelsin.
                      hiç bir fark yok sadece bazen boot modunda yazılım atman gerekiyor usb ile boot modunda atılmıyor.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

next 2000 hd e-satalı

mrb.üstadlar next 2000 hd e-satalı cihaza , next 2000 super plus yükleme yaptığım rs 232 kablo ile yükleme yapabilirmiyim(CROSS KABLO nedir ) yaparsam daha sağlıklı olurmu uğraşmaya değer mi usb ile devam mı edelim formlarda rs 232 ile yazılım atma daha faydalı diyorlar tabii ki herzaman olduğu gibi doğru mu değilmi yazıp öğrenmek istedim kolay gelsin trakyadan selam

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          mrb.üstadlar next 2000 hd e-satalı cihaza , next 2000 super plus yükleme yaptığım rs 232 kablo ile yükleme yapabilirmiyim(CROSS KABLO nedir ) yaparsam daha sağlıklı olurmu uğraşmaya değer mi usb ile devam mı edelim formlarda rs 232 ile yazılım atma daha faydalı diyorlar tabii ki herzaman olduğu gibi doğru mu değilmi yazıp öğrenmek istedim kolay gelsin trakyadan selam
                          evet yapabilirsin aynı kablo ile rs-232 kabloyla
                          cross kablo cat 5,5e,6 kablodan yapılır.iki bilgisayarı birbirine bağlamak için kullanılır.
                          rs-232 ile yazılım yüklemek acaba ne gibi bir faydası oluyor onuda yazıyorlarmı belkide öyle yükleyince fazladan negibi özellikler ekleniyor!inanmayın kardeş ikiside aynı hiç bir fark yok.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210

Yorum yap

sağol arif0571 arkadaş ilgine tşk ler acaba dedim rs 232 ile ağır yüklenip daha sistem yerli yerine mi oturuşuyor diye düşündüm bu 3 ncü next 2000 hd olunca daha seçici ve ar-ge ci olmaya başladım kolay gelsin

Yorum yap

arif0571 arkadaş taşınır hdd alıcam cihazın yanında sabit duracak ne tavsiye edersiniz 250 gb yeterli sadece tv den eğlence kayıtı yapılacak filmlerle işim olmaz hatta 120 gb bile yeter ama bulunsun arasında fiat farkı olmdadığı için 250 de olur geçen cuma bütün ist gezdim ne gold ne vatan nede diğeri hepsini gezdim e-satalı hdd yoktu 1 ad 500 gb wd buldum onada 400 ytl istediler bakmadım bile imzanızda gördüm siz kullanıyorsunuz galiba 2,5 ama bana 3,5 7200 rpm al dediler siz ne tavsiye edersiniz iyi akşamlar

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı
                                arif0571 arkadaş taşınır hdd alıcam cihazın yanında sabit duracak ne tavsiye edersiniz 250 gb yeterli sadece tv den eğlence kayıtı yapılacak filmlerle işim olmaz hatta 120 gb bile yeter ama bulunsun arasında fiat farkı olmdadığı için 250 de olur geçen cuma bütün ist gezdim ne gold ne vatan nede diğeri hepsini gezdim e-satalı hdd yoktu 1 ad 500 gb wd buldum onada 400 ytl istediler bakmadım bile imzanızda gördüm siz kullanıyorsunuz galiba 2,5 ama bana 3,5 7200 rpm al dediler siz ne tavsiye edersiniz iyi akşamlar
                                imzamda olan wd yi bu siteden aldım 120 gb ı 120 ytl ye almıştım şimdi 250 gb olan nerdeyse o fiyata indi.eğer alırsan sakın format atma zaten fat 32 sadece içine 1 mp3 jpeg yazılım softcam falan bişi atın hemen tanır merak etmeyin boş olarak bağlarsan tanımaz.ama e-sata çıkışı yok gördüğüm kadarıyla NEXT 2000 HDTV kullanıyorsun kayıt yapılacak demişsin ozaman esatalıdır sizinki alacağınız hdd esata çıkışı olmalı.bu sitede 1 tb alanlar ne yazıkki tanıttıramadılar mach1 üstad dahil tanımadı dedi en iyisi siz en fazla 500 gb alıp esatalı alın kablosuda geçen hafta istanbulda idim 4-5 ytl ye bir kaç yerde bulmuştum şimdi tam hatırlamıyorum ama yanılmıyorsam gold ta idi çünkü çok yere baktım şimdi karıştırdım.aldığım sitenin linkini veriyorum bana ankaraya 24 saatte geldi.http://www.netsiparis.com/default.as...243&marka=1329
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X