• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

polsat ve srg sorunu (Next9000_Ultra)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat ve srg sorunu (Next9000_Ultra)

Değerli üstatlar ve arkadaşlar polsat ve srg kanallarını en son softcam leri atmama rağmen izliyemiyorum. Onun dışında her şey ok. newcamd kanalları,TPS ve ABSAT'da sorun yok. sadece polsat ve srg leri izliyemiyorum. birde surekli ntv de dolar işareti var ama fta olarak izleniyor. makinaya reset atıp son yazılımı ve softcami yükledim ama sorunu çözemedim. yardımlarınızı bekliyorum.

şuan ntv de bütün makinalarda şire işareti çıkıyor yarın işyerinde ultrayı deneyip diğer sorunlarınız için yazarım arkadaşım...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bendede srg rai ve premiere mng açılmıyor

Yorum yap

arkadaşlar polsat çalışıyor srg lerde kanalın üzerinde biraz bekleyin açılır bendede çalışmıyordu tesadüfen kanalın üzerine geldim açıldı bıdeneyin yazarsınız ntv gösteriyorsa önemli deyil haişaretli ha işaretsiz bendede aynı bi sorun yok seyrediyorum rai asia ve africa çalışıyor
        DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

pardon ya srgler auto ....cef teşekkürler arkadaşım...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

hepsi açık polsat
            srg üstunde 1 dakika bekleyin açıyor
            tps auto çalışıyor
            ab sat ok
            ntv okey 30.8.2007 9000ultra yazılımıyla.

Yorum yap

almanpremier kanalları ve primier star kanalları açılmıyor.üstatlarımızda ilgilenmiyor.9000 kullanıcılar seyretmesede olur deniliyor acaba, birde kartpaylaşımında dandik kanalları seyretmeyenler için art dişında başka kanallar konulmazmı( next yöneticilerine)16.derecedeki uyduda var ama canagı herkesin dönerli degil.emegi geçenlere teşekkür.
              dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
              ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
              seninde destanını okuyalım ezberden,
              haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
              elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
              fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

dostum 9000 lerde premieri seyretmek istiyorsan 22 08 tarihli yazılımla seyredebilirsin bilmeden öğrenmeden insanları suçlama lütfen
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

premier bundasligi yani almanligi kanalı seyrediliyoırmu dostum.2000 lerde seyrediliyor.onu kasdettim.
                  dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                  ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                  seninde destanını okuyalım ezberden,
                  haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                  elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                  fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

Polsatta açık srgde açık

Yorum yap

ilginize çok teşekkürler. srg nin üzerinde biraz bekleyince açtı. ben srg nin auto oldugunu bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu. polsatlar da açtı şu an. teşekkür ederim herkese.

Yorum yap

Konu anlaşıldığına göre kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X