• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9400 cı (j) yeni yazılım hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9400 cı (j) yeni yazılım hakkında

Değerli ustalarım.Yeni yazılım için emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.Ellerine sağlık. Fakat cihazı açıp kapattığım zaman keyler eski haline dönüyor.Yazılımdanmı kaynaklanıyor.Yoksa benim cihazdamı bir hata var.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yazılımı yükledikten sonra keyleri aktif ettin mi?
    Menü>sistem ayarları üzerinde 121 i tuşla sonra ok.......?

Yorum yap

J serilerde hata var.yeni yazılım verilecektir...
      Masters of DVB!
      A
      N
      İ
      S
      A

Yorum yap

Üstad kaldıralım o zaman yazılımları?...

Yorum yap

arkadaşlar 9400cı cihazım var ama ama bir türlü starı indiremiyorum firakansına bile girsem olmuyor sorun nedir bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
          tşk.....

Yorum yap

savran Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşlar 9400cı cihazım var ama ama bir türlü starı indiremiyorum firakansına bile girsem olmuyor sorun nedir bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
            tşk.....
            11 804 V 24444 frekansından yayın yapıyor euro star....
            11 794 H 05632 buda normal star.......

Yorum yap

euro star gitti 11794 h 05632 girip sinyal alıyorum indir diyorum ama arama sonucunda kanalı indirmiyor ....

Yorum yap

euro star gitti 11794 h 05632 girip sinyal alıyorum indir diyorum ama arama sonucunda kanalı indirmiyor ....
                kablonda problem olabilir yada diseq siwich 'te kontrol et şuan baktım yayın var...

Yorum yap

benim canaktan komşum la beraber seyrediyoruz onda 9400vcı var onda acık bende 9400 cı bende yok siwich olsa öbür kanallarda göstermez zannediyorum tşk....

Yorum yap

benim canaktan komşum la beraber seyrediyoruz onda 9400vcı var onda acık bende 9400 cı bende yok siwich olsa öbür kanallarda göstermez zannediyorum tşk....
                    euro star frekensını yukarıda yazdım .........

Yorum yap

mesut bey arkadaşım sende olmazsan bana cevap verecek yok dediginide yaptım olmuyor camdan atıcam şimdi tşk

Yorum yap

arkadaşım TP listesi dolu olduğundan hafızaya alamıyor olabilir boş sinyal olmayan TP lerden bir kaçını silip tekrar aratırsan olması lazım.
                        Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

arkadaşım önce eski frekanstan gelen starı sil hafızadan sonra yeni frekansı girip arama yap bakalım!
                          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X