• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

30.06.2008 yazılımını nasıl atacam arkadaslar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 30.06.2008 yazılımını nasıl atacam arkadaslar

makınam next 2000 super plus cıs usblı bu yazılımı ancak rs 232 ıle atabılyormusum oncelerı ben usbden attıgım ıcın bu yontemı bılemıorum bu yazılımı bılgısayardan cıhaza nasıl atacam programı varmı arkadaslar bırde stand by konumu nedmek onu bılmıorum ayrıca boot modundamı yoksa normal moddamı atacam acıl yardım arkadaslar yanlıs atma gıbı bı durumum olmaz deılmı arjkadaslar verecgenız bılgıler ıcın saolun

arkadaş önemli yayan yerde yazılım nasıl yüklenir ve diger bilgiler mevcuttur ÖMNEMLİ yazan yerdeki yazılınları iyice incele
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

stand by konumu nedemek hocam pekı

Yorum yap

doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        makınam next 2000 super plus cıs usblı bu yazılımı ancak rs 232 ıle atabılyormusum oncelerı ben usbden attıgım ıcın bu yontemı bılemıorum bu yazılımı bılgısayardan cıhaza nasıl atacam programı varmı arkadaslar bırde stand by konumu nedmek onu bılmıorum ayrıca boot modundamı yoksa normal moddamı atacam acıl yardım arkadaslar yanlıs atma gıbı bı durumum olmaz deılmı arjkadaslar verecgenız bılgıler ıcın saolun
        Kim diyor yazılımı sadece kablo ile atabiliyormuşsun diye. Yalan yok öyle bir şey. Senin kullandığın usbde sorun yoksa yine eskisi gibi atabilirsin usb ile yazılımı. Ancak çok eski yazılımda isen dikkat et cihaz reboot etmez sen arka anahtardan kapatıp açacaksın. Cihazın önünde End__ yazana kadar hiçbir şekilde müdahale etme.

Yorum yap

stand by konumu nedmek anlamadım hocam

Yorum yap

dostum next super bölümüne gir orda hepsi var ve yazılımı normal atıcan stb 1.6 dovlandır programını indir bilgisayarına kur kolay gelsin standby konumu cihazı kumandayla kapadığın konumdur
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tasarım hocam yalnız boot modunda 3 tane flash bellekle atmaya kalktım boot modunda atılacak dıe bı yazı geldı ve cıhazın onunde 4 yazısı vardı ve cıhaz dondu bende fısten cektım bıraktım ole forumda usb ıle atamazsınız denıldı bana ancak kablo ıle atılır denıldı 30.06.2008 yazılımı eger atılıosa nasıl atacam ben bu yazılımı usb den stand bye nedek onuda bılmıorum

Yorum yap

cıhaz reboot etmek nedemk anlamıorum hocam

Yorum yap

cıhaz reboot etmek nedemk anlamıorum hocam
                  dostum cihaz kendisi kapanıp açılacak demektir
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

doru01 Nickli Üyeden Alıntı
                    tasarım hocam yalnız boot modunda 3 tane flash bellekle atmaya kalktım boot modunda atılacak dıe bı yazı geldı ve cıhazın onunde 4 yazısı vardı ve cıhaz dondu bende fısten cektım bıraktım ole forumda usb ıle atamazsınız denıldı bana ancak kablo ıle atılır denıldı 30.06.2008 yazılımı eger atılıosa nasıl atacam ben bu yazılımı usb den stand bye nedek onuda bılmıorum
                    kardeş anladığım kadarıyla yazılımı flaşla boot modunda atmaya çalışıyorsun.flaşla normal tv izlerken yazılım atabilirsin ama boot modede atamazsın.boot modda ancak rs-232 kablo ile pc ye bağlı olacak ve stblink proğramı ile boot modda atarsın.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

doru01 Nickli Üyeden Alıntı

Arkjadasim eger USB den attıgın yazılım tam yuklenmeden restart yaptıysan yeni yazılımı boot modunda atman gerekecek yoksa USB den her şekilde yazılım atarsın ve daha kolay bir şey.Sadece cihazdan END yazısını bekle ve hiç bir şekilde USB yi çıkarma.
                      [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkjadasim eger USB den attıgın yazılım tam yuklenmeden restart yaptıysan yeni yazılımı boot modunda atman gerekecek yoksa USB den her şekilde yazılım atarsın ve daha kolay bir şey.Sadece cihazdan END yazısını bekle ve hiç bir şekilde USB yi çıkarma.
                        yalnız boot modunda 3 tane flash bellekle atmaya kalktım boot modunda atılacak dıe bı yazı geldı .
                        burayı dikkatli oku kardeş flaşla boot modda atmaya çalışıyor.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X