• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

auto yazılımlar

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• auto yazılımlar

neden sadece tps auto. kalite olarak bizim cihazların yanına gelemeyecek cihazların çoğu full auto oldu. örnek redline rl100csx. aklınıza ne gelirse auto. bendeki dandik dectron da bile polsat au. bu tür cihazlarda olunca bizde neden yok diye düşünüyor insan. pek çok sitede yeni yazılım çıkacak deniyor. doğru mu? 4mb flash'ı bu cihazlara süs diye koymadılar değil mi?
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

mach1 hoca açıkladı yazılımlar yakında verilecek diye, biraz sabırlı olursak bizim cihazların diğer cihazlara göre ne kadar farklı olduğunu göreceğiz
    Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      neden sadece tps auto. kalite olarak bizim cihazların yanına gelemeyecek cihazların çoğu full auto oldu. örnek redline rl100csx. aklınıza ne gelirse auto. bendeki dandik dectron da bile polsat au. bu tür cihazlarda olunca bizde neden yok diye düşünüyor insan. pek çok sitede yeni yazılım çıkacak deniyor. doğru mu? 4mb flash'ı bu cihazlara süs diye koymadılar değil mi?
      biraz sabır ederseniz yazılımlar gelecek
      MADEMKİ TÜRKSÜN GÖSTER TÜRKLÜĞÜNÜ HERKEZ ÜRKSÜN

Yorum yap

evet inşallah gelir bizim cihazlarımız cidden süper olmalı
        kendi cihazım hariç tam olarak 4 kişiye daha next ye 2000 cıs süper plus aldım
        ve hepsi bana soruyor daha bizim cihazlara yazılım verilmeyecekmi diye
        piyasadaki üç pralık cihazlara verilince huzursuz oldular ama benim fikrim ben cihazımdan
        çok memnunum yazılım verilsede verilmesede ustalara selamlar
        :mzk::mzk::mzk::mzk:

Yorum yap

hepinize teşekkür ederim. next forever...
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

bu güne kadar hic madur olmadık.olmayacagız...ustaların sayesinde

Yorum yap

Valla bende kendi hesabıma söyleleyim,her ne kadar 8000 x-cam elimde çöplük olsada,yinede kendimle birlikte 3 kişiyede 2000 cıs süper plus aldırdım.Şu denilen yazılımlar gelsede biran önce faydalanmaya başlasak diyorum.Yazılım bizim cihazlarada gelecek ama bu seferde bilmem ne nedğişti hesabı,çabuk kaybedeceğiz gibi geliyor bana.
              ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
              ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

evet herkese bende katılıyorum millete cihazı övüyoruz ama bir türlü onların istediği autolar hakkında sönük kalıyoruz bu sefer savunma yapamıyoruz ne olcak bu halimiz diye soranlara çözemiyoruz ama kaliteli cihazımız var diyoruz onlarda tabi tabi diyor yorum sizin beylerrrr
                next machina 3d

Yorum yap

gel 3-5 saat gel arkadaşlar pazar günleri mach1 hocamın genellikle yazılım verdiği günlerdir eğer yazılım hazırsa heran için verebilir acele etmeyin ve cihazınızın kıymetini bilin piyasadaki en iyi cihazlardan birisine sahipsiniz ve eleştirenler bunun farkında değiller bence sabırla koruk helva olur
                  Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Ne kadar sabırsız bir toplum olduk.!!!

2000 yılından beri Türkiye de uydu piyasasında Next ile at başı giden ve burada ismini yazmamın şık olmayacağı bir markayı kullandım. (X) modeli çok iyi dediler, aldım bir müddet sonra yazılım desteği kesildi. Aynı markanın (Y) modeli daha iyi, üstelik yazılımları da hiç aksamıyor dediler o model aldım. Bir süre sonra o da küstü. Merdivenaltı imalat cihazların dahi üç günde çıkardığı TPS AU yu kimi zaman dört ay bekledik. Millet bizimle kafa buldukça, firmanın forumdaki paralı adamları "Beyler elinizdeki cihaz çok kaliteli değerini bilin" gibi üstten tutma ve müşteri beklentilerine kel alâka cevaplar veriyorlardı. Başka markalar bir uydu cihazını söz gelimi 150 Milyona satarken biz 450 milyon verip 2 mb flash bellekli gömülü modüllü cihaz almıştık. Tabi kaliteli olacak. Yoksa o kadar parayı keriz olduğumuz için ödemedik.

Bu arada ben bir taraftan kendi cihazımla ilgili yazılımları takip ederken, diğer taraftan Next'i de izledim. Adamlar seneler önce çıkardıkları 1 mb cihazlara bile yazılım desteğini kesmediler. Üstelik hiç bir mecburiyetleri ve verilmiş sözleri yokken.

Sonunda yaklaşık bir ay evvel "Çok kaliteli" denen cihazımı poşetin içine koyup evin kilerine attım. Artık onu çanak ayarı yaparken kullanırım. Gidip Next 2000 CIS Super Plus cihaz aldım. Zaten bu 2000 serisinin kanal geçiş hızı beni hep mest etmiştir.

Özetle söylemek istediğim şey, şifre girerek de olsa çoğu yayınlar izlenebilmekte. Bazıları Auto olmadı diye bu kadar tahammülsüzlük göstermeyin. Next'in yazılım hususunda hiç bir firmadan geri kalmayacağı belli. Az sabredelim.

Saygılar.

Yorum yap

Doğru söze ne denir..... selamlar.....

Yorum yap

sabrede derviş sabre de ede gebermiş

Yorum yap

İnşallah yeni yazılımlar en kısa sürede verilir.

Yorum yap

Enkısa sürede diğerlerinden daha farklı yazılım verileceğinden eminim,birazcık sabır,kalın sağlıcakla.

Yorum yap

biraz sabır deniyor ama bu sabır işi değil. yazılımlar çıkana kadar irdeto 2 çöker. bu kanalları uzun süre izlettirmezler. sabırsızlık bu yüzden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X