• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cw keys sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cw keys sorunu

slm arkadaşlar uyduma yeni cwk dosyasını atıyorum gonderiyo ama baktıgım zaman eski keyler duruyo

kardeş maalesef atmıyor ben defalarca denedim ve bir kez becere bildim onuda nasıl yaptım bilmiyorum buda bu cihazın sorunlarından bir tanesi saygılar.düzelir inşallah bekliyoruz..

Yorum yap

cw key dosyası

aynı sorunu bende yaşıyorum pc den yüklüyorum yanımda küçük tv var cihazı açıyorum keyleri almış ama ceyrandan çıkarıp receıvırı diger tv ye bagladıgımda keyleri siliyor yalnız keyler açıyor cihazın sorularından biri
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

aynı sorun bendede var yeni keyleri attıktan sonra cihazın fişini çekip taktınızmı eski keylere geri dönüyor bu bir arızamıdır yoksa yazılım hatasımı

Yorum yap

sefalı kardeş yazılım hatası değil daha önce tako 2000 yazmıştı cihazın içinde cw ait olan bir devre örnek 2264 olması lazım iken 2266 tısı takılmış ve bu yüzden cihazın içine atmış olduğumuz keyleri göremiyoruz ama cihaz atılan keyler ile açıyor bilgine benim yukarıda vermiş olduğum cw key dosyasını at ok..

Yorum yap

abicim bu senin dosyanı atıyorum. ama yine de ,spanya lig maçları izleyemiyorum ne yapmam gerekir? bana yardımcı olabilir msin

Yorum yap

cw key sorunu

cw key bölümünde tv 8 in yerine ntv nin keylerini yaz okey cihazı fişden çekersen silinir yeniden girmen gerekir
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

simovic22 kardeş biss bölümüne gir ilgili kanalın identini 0x000003 yap ok
                cw dosyasının içinde var ama nedense ordan açmıyor,belkide diğer değerleri aynı olan tv 8 ve btv kanallarının olmasından dolayı çakışma yapıyor olabilir..

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  cw key bölümünde tv 8 in yerine ntv nin keylerini yaz okey cihazı fişden çekersen silinir yeniden girmen gerekir
                  kardeş bu kanalları izlemen için cw bölümüne şifre girmene gerek yok bahsettiğin kanalı açmak için normal günlük sofcamı at ve biss bölümündeki 0x00000 veya 0x0000c yazar burdan N** için 0x00005 NB* için 0x0001 DI***** için 0x00002 T* zaten 0x0004 olarak yüklenir bunları yap hepsi ok iyi seyirler yap çalışır bende öyle çalışıyor.
                  VATANA ASKERE UZANAN
                  HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                  KIRILSIN.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X