• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 26.9.2014 Tarihli Test Yazılımı V5.103

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D 26.9.2014 Tarihli Test Yazılımı V5.103

Next Machina 3D 30.9.2014 Tarihli Test Yazılımı V5.103

-Kayıt İle İlgili İyileşirmeler Yapıldı
    -Mp3 Player Bölümünde Mavi Tuş Datail Seçerek Lyrik Okuma (Manuel) Eklendi.
    -3G Modemlerde Modem Takıp Çıkarıldığında Tanımama Sorun Düzeldi.
    -2D-3D Çevirimindeki 2 Kere Girme Sorunu Düzeltildi.
    -İnfobarda Frekans Bilgileri Daha Rahat Okunabilmesi İçin Beyaz Renk Yapıldı.
    -3 Nolu +18 Tavşan Uygulamasındaki Sorun Düzeltildi.
    -VOD Bölümünde Arka Plan Değişti.(1080i Seçili Olmalıdır.)
    -Kanal Listesindeki Kanal Görünümü 2 Renk Yapıldı.
    -Hotbird Uydusunda Biss Kart Okumama Sorunu Düzeltildi.(Özel Modül Gerektiriyordu,Artık Direk Okuyucuya Kart Takılabilir)
    -PDF Okuyucuya Ters Çevirme Eklendi.
    -Otomatik Kayıt İle İlgili Ek Ve İyileştirmeler Yapıldı.
    -Jpeg Scaling Düzeltmesi Yapıldı.
    -Tüm Uydularda Doğudan Batıya Sıralama Yapıldı,Tüm TPler Güncellendi.
    -Usals Diseqc Motorlar İçin Güncelleme Yapıldı.
    -Test Yazılımıdır, Ana Yazılımda 16.0 E Uydusundaki Arnavut Kanalları İçin Altyazı Desteği Vb.İlaveler Hafta İçi Verilecektir.

İndir

yazılımı yükledim emeği geçenlere teşekürler

Yorum yap

ellerinize saglık teşekürler

Yorum yap

radyo ya girildiğinde menü tuşu çalışmıyor. Radyo kanal listesi düzenlenemiyor.

Yorum yap

Tasarım kardeşim 3G Modemlerde Modem Takıp Çıkarıldığında Tanımama Sorun Düzeldi diyosunuz maleserf bende gene algılamadı ve düzelmedi düzelmediği gibi bağlanırkende aşırı derecede sinir bozucu olmuş çok zor bağlanıyor enaz 5-6 denemeden sonra bağlanıyor denemek için 5-6 defa 5.082'ye ve tekrar 5.103' döndüm gene olmadı tekrar 5.082'ye döndüm bilginize.

Yorum yap

mennan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            radyo ya girildiğinde menü tuşu çalışmıyor. Radyo kanal listesi düzenlenemiyor.
            Bunu yapabilmeniz için öncelikle TV cihaz uyum ayarlarından RADYO ARKAPLANI bölümünü SABİT RESİM olarak değiştirmeniz gerekmektedir.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tesekkürler digitalci

Yorum yap

mennan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tesekkürler digitalci
                Rica ederim.
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

yazılımdan sonra belleğe yedek alamadım (Yedek alma mavi tuş işlem yapmıyor)

Yorum yap

barslier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yazılımdan sonra belleğe yedek alamadım (Yedek alma mavi tuş işlem yapmıyor)
                    Arkadaşım bu yazılımda mavi tuş yedek alma çalışmıyor.
                    Haftaiçi verilecek yazılımda düzeltildiği ifade edilmiştir.

Yorum yap

Yazilimi yukledim 3g vinn takiliydi cihazi yeniden baslattim vinn i tanidi kendiligindenden baglandi. Ama simdi bi turlu olmuyor yine manuel yapoyorum. Lutfen duzeltin. Emegi gecen herkese tesekkurler.

Yorum yap

welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazilimi yukledim 3g vinn takiliydi cihazi yeniden baslattim vinn i tanidi kendiligindenden baglandi. Ama simdi bi turlu olmuyor yine manuel yapoyorum. Lutfen duzeltin. Emegi gecen herkese tesekkurler.
                        arkadaşım yazılımı yükledikten sonra cihazı fabrika ayarlarına çevirip sıfırdan kurman gerekir eski yazılımdan kalan liste kullanmayın saygılar.

Yorum yap

ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşım yazılımı yükledikten sonra cihazı fabrika ayarlarına çevirip sıfırdan kurman gerekir eski yazılımdan kalan liste kullanmayın saygılar.
                          Deneyecegim tesekkurler. Ilhan turan bey

Yorum yap

Cihazi fabrika ayarlarina aldim sorun ayni cok berbat once kanal d ve startv hd kanallar cikiyordu simdi bu kanallar yok vinn i tanimiyor. Hic bir sey anlamadim.

Yorum yap

welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Cihazi fabrika ayarlarina aldim sorun ayni cok berbat once kanal d ve startv hd kanallar cikiyordu simdi bu kanallar yok vinn i tanimiyor. Hic bir sey anlamadim.
                              Sayın arkadaşım bakınız söz konusu kanallar şifreneli 2 gün oldu ve siz hala bu şekilde haksız yere serzenişte bulunuyorsunuz...Haa eğer sorun vınnda ise büyük ihtimal yarın yazılım gelir yarını bekleyin.
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X