5 Aralık Cumartesi (17)
13:30 Gençlerbirliği - A. Alanyaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
13:30 Göztepe - HK Kayserispor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
13:30 Giresunspor - Eskişehirspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
15:30 Reading - Nottingham Forest (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
16:00 Yeni Malatyaspor - M. Başakşehir (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
16:00 İH Konyaspor - BB Erzurumspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
16:00 B. Bolusppr - Altay (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
16:00 Menemenspor - RH Bandırmaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
17:00 ESTAC Troyes - Paris FC (C) beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Spezia - Lazio (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
18:00 Coventry City - Rotherham United (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
19:00 Galatasaray - A. Hatayspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:00 Rennes - Lens (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
20:00 Juventus - Torino (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
20:00 Starligue: AIK - Nimes (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
22:45 Inter - Bologna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
23:00 Montpellier - PSG (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
13:30 Gençlerbirliği - A. Alanyaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
13:30 Göztepe - HK Kayserispor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
13:30 Giresunspor - Eskişehirspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
15:30 Reading - Nottingham Forest (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
16:00 Yeni Malatyaspor - M. Başakşehir (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
16:00 İH Konyaspor - BB Erzurumspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
16:00 B. Bolusppr - Altay (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
16:00 Menemenspor - RH Bandırmaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
17:00 ESTAC Troyes - Paris FC (C) beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Spezia - Lazio (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
18:00 Coventry City - Rotherham United (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
19:00 Galatasaray - A. Hatayspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:00 Rennes - Lens (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
20:00 Juventus - Torino (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
20:00 Starligue: AIK - Nimes (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
22:45 Inter - Bologna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
23:00 Montpellier - PSG (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
Yorum yap