• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekürler arkadaşım

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım. bir sorum daha olacak yazılımları usb ile atabilir miyiz?(cihazı bu gün aldığım için tam bir bilgim yok)

Yorum yap

• altar_us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        teşekkürler arkadaşım. bir sorum daha olacak yazılımları usb ile atabilir miyiz?(cihazı bu gün aldığım için tam bir bilgim yok)
        Evet atabilirsin yalnız yükleme bitmeden cihaza müdahale etme.Birde eğer üzreindeki yazılım eski ise kanalların silinebilri ozaman tekrar taratacaksın.

Yorum yap

• ilgin için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun iyi akşamlar

Yorum yap

• arkadaşlar nilesat uydusunda izleyebildiğimiz şifreli kanal varmi bileniniz varmı
            :trts:

Yorum yap

• egepolis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar nilesat uydusunda izleyebildiğimiz şifreli kanal varmi bileniniz varmı
              evet var arkadaşım showtime art var forumda günlük softcamları yükle izlersin

Yorum yap

• ben yazılım güncelleme işinden pek birşey anlamadım ben bugun teknosadan next 2000 super plus CIS modelini aldım. Şimdi cihazın güncellemesi için hangi yazılımı usb den yüklemeliyim elimde sadece usb var ona göre birşey yükleyebilirim sadece son yazılımla ilgili yorumları okudum hep sorunlu diyor. Şimdi ben cihazın pvr özelliği kazanması için en sorunsuz hangi yazılımı yüklicem...ve yükledikten sonra ne yapmalıyım lütfen link vererek kısaca cevaplayabilir misiniz...Birde uyduyu pioneer 50 inch tv ile izlicem uyduyu component bağladım görüntü çok da güzel gelmedi bana başka yapmam gereken bir ayar varmı....

Yorum yap

• memere 111 kardeşim bu girdigin sayfanın başına dön orda görüsün yada forumu araştır bulursun renk ayarlarını yap veya menu ayarını bak saygılar

Yorum yap

• Next 2000 Super Plus'larda Tps Paketi Hariç Açılan Başka Neler Var Yardımcı Olurmusunuz !
                    Eskişehir'de Doğdum, ESKİŞEHİRSPOR'luyum !!!

Yorum yap

• mustafa_tokgoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Next 2000 Super Plus'larda Tps Paketi Hariç Açılan Başka Neler Var Yardımcı Olurmusunuz !
                      polsat paketi,primier,diji tv.sowtime ve art,ve paket olmayan bazı kanallar.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• mustafa_tokgoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Next 2000 Super Plus'larda Tps Paketi Hariç Açılan Başka Neler Var Yardımcı Olurmusunuz !
                        Mrb HOTBİRD:Polsat Paketi + ASTRA:Premier Paketi + Orf Paketi + THOR:digi tv. Vs Vs.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Next 2000 Süper serisinde Premiere paketi tekrar auto yapmaya başladı.

Yorum yap

• hocam hord-bird deki SF1 ler TSR ler önceleri çıkıyordu şimdi yok,******* yokmu acaba tşekkürler...

Yorum yap

• cinyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam hord-bird deki SF1 ler TSR ler önceleri çıkıyordu şimdi yok,******* yokmu acaba tşekkürler...
                              Mrb arkadaşım bahsettiğiniz kanallar SİSTEM değiştirdiler...
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar acaba içinizde son yazılımla alpenglühen kanalını acabilen varmıdırki?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X