• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Denizlispor Süper Lig'e veda etti!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Denizlispor Süper Lig'e veda etti!

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor'un ligin bitimine 3 hafta kala küme düşmesi kesinleşti.

Turkcell Süper Lig'de 30. haftada Ankaragücü ile 0-0 berabere kalan Denizlispor'un düşme hattındaki en yakın rakibi Sivasspor'un Beşiktaş ile berabere kalmasından dolayı, ligin bitimine üç hafta kala kümeden düşmesi kesinleşti.

Denizli Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmadan gol sesi çıkmayınca Denizlispor matematiksel olarak lig de kalma şansını yitirdi ve ligden düştü. Geri kalan 3 haftadan 9 puan toplasa bile Sivasspor'un ikili averajda Denizli'den üstünlüğü bulunuyor.

Alınan bu sonucun ardından Denizlispor 22 puan ile 17. sırada kaldı, Ankaragücü ise 37 puanla 11. sırada bulunuyor.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yazık oldu Denizli'ye. İnşallah Süper Lige tekrar döner...

Yazık oldu Denizli'ye. İnşallah Süper Lige tekrar döner...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Sevgili karbon ne dedim ki uslubum problem oldu :S küfür etmedim hakaret etmedim,inşallah amatör kümeye düşerler dedim,yani, sonucta inşallah
      :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili karbon ne dedim ki uslubum problem oldu :S küfür etmedim hakaret etmedim,inşallah amatör kümeye düşerler dedim,yani, sonucta inşallah
        Sevgili @ferman78
        Tabi ki herkes düşündüklerini söylemekte özgür ama bunu belli bir üslup ile karşıt fikirde olanları kırmadan,tahrik etmeden dile getirmek ve olabildiğince polemiğe sebep olmayacak şekilde yapmak en güzeli olsa gerek.Bilhassa futbol gibi sağduyunun bol olması gereken bir konuda hepimizin görüşlerini bu hassasiyetleri düşünerek yapması olası karşıtlıkları önlemesi gerekir.Kaldı ki Forum kurallarımızda bununla aynı doğrultudadır (Forum kuralları 16 Maddesi.)
        İyi akşamlar.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Anladım hocam teşekkürler ve iyi akşamlar
          :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X