• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kanallar yok oldu tekrar tarattım
    Arkadaşım cıs larda kanllar gitmiyor.

Yorum yap

• Ben de yazılımı sorunsuz yükledim.Kanallarda silinmediği gibi hiç bir ayarda da değişiklik olmadı.

Sp DPCIS

Kolay gelsin.

Yorum yap

• arkadaşlar yazılımlar karışmış siyah kasalı cihazlar için Yani NS olanlar YE 2000 CIS Super Plus lara oluyor ben şimdi attım yazılımı Boot modunda sorunsuz yüklendi yanlız kanallarda gitti
        şimdi tekrardan taratıyorum ancak sayın yetkililerin bu yanlışı biran evvel düzeltmesi gerekir
        zira arkadaşların cihazları bozulabilir kendi yazılımını almıyor alıyorsada boot ettikten sonra
        gösterge 0 olarak gözüküyor ve cihaz açılmıyor yazılım atmayı uygulayan arkadaşlara duyurulur hepinize saygılar sevgiler
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• nreclere nerde yazılım yav hay ben böyle cihazın içine diye başlıcam şimdi :@

Yorum yap

• hocam emeğinize sağlık acaba yeni yazılım hangi kanallar için ve hangi uydu için gerçekleşmiş bir yazılım aydınlatırsanız memnun olurum ÇALIŞMALARINIZA BAŞARILAR DİLERİM EMEĞİNİZDEN DOLAYI .

Yorum yap

• Polsat ve digi tv thor uydu acık tır arkadaşlar biraz bekleyince auto yapıyor

Yorum yap

• Bir önceki yazılıma döndüm bunda premier 12070 paketindeki hiçbir kanal yok demekki bu paket çökmüşde haberim yok yeni yazılımda paketin yarısı açık.Mach1 üsdat teşekkürler

Yorum yap

• teşekkürler emeginize saglık

Yorum yap

• kanallar gıtmıyor ben attım makınam 2000cıs super

Yorum yap

• ALFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      nds premierstar açmadı bende açan varmı acaba...
                      evet açık.

Yorum yap

• turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        kanallar gıtmıyor ben attım makınam 2000cıs super
                        hangi yazılımı attın gri kasamı yoksa siyah kasa yazılımmı

Yorum yap

• ns cıs yazılımını attım
                          kanallar gıtmedı

Yorum yap

• slm hocam cihazım gri cıs en usttekı cıs yazanı yukledim cihaz açılmıyor o tazısı takılı kaldı acil yardım lutfen

Yorum yap

• hocam ellerinize sağlık teşekürler

Yorum yap

• turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ns cıs yazılımını attım
                                kanallar gıtmedı
                                teşekürler bilgi için siyah kasa yazılımı atmışsın üstat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X