• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super CX NET Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

freegreek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next 2000 Super CX NET cihazına ccam yazılımı düşünülüyormu acaba
    alan ayarları bölümünde protokol kısmında yer alan ccam menüsü ne için acaba?

Yorum yap

CCCamd olarak düşündüm denedim olmadı ya var çalıştıramadım:yazyaz: yada yok andan ama neden var bilen yok

Yorum yap

unal_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        CCCamd olarak düşündüm denedim olmadı ya var çalıştıramadım:yazyaz: yada yok andan ama neden var bilen yok

ccam için yeni bir yazılım çıkarılması gerekiyor acaba düşünülmeyecekmi bu cihaz için
        2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
        Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
        QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
        250+500 hdd
        NVIDIA GeForce 8600 GT
        xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

ya arkadaşlar bu time shift özelliğinde yararlanailiyor musunuz? ben de flashı takıp mavi tuşa basınca hiçbirşey ( ekranın donması vs) olmuyor. ya sizde?

Yorum yap

evet arkadaşlar artık cccam için sıra Next Ye 2000 cx süper Net te olmasılazım değilmi nezaman verilecek açaba bilgisi olan varmı biran önce verilsende tadınıcıkarsak

Yorum yap

cc cam yazılımı ne zaman çıkıyo bu cihazlara üstadım...

Yorum yap

cccam var diyerek dün super net aldım. mesajlaradan anladığım kadarıyla cccam olmadığını görüyorum. tüm umutlarım boşa düştü. dreambox'a devam ne yapalım. cccam desteği verilecek mi acaba super net'e yoksa hemen geri vereyim cihazı bari.
                Dreambox 7020si -
                Dreambox 500s -
                250 Gb. WD Usb harddisk -
                7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
                ---------------------------
                İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
                2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
                250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
                Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
                17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör
                ---------------------------
                Türkiye'de NEXT, Dünya'da DREAMBOX :bravo:

Yorum yap

emperormz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  cccam var diyerek dün super net aldım. mesajlaradan anladığım kadarıyla cccam olmadığını görüyorum. tüm umutlarım boşa düştü. dreambox'a devam ne yapalım. cccam desteği verilecek mi acaba super net'e yoksa hemen geri vereyim cihazı bari.
                  cihazda ethernet bağlantısı var. ccam menüsü var . SUPER hd tv deki gibi. ama sanırım şimdilik bu ccam kısmı pasif durumda. ilerde ccam yazılımını verilecveğini düşünüyorum. Ama son yazılımdaki ccam menüsünde kartlar geliyor. kafamda soru işareti acaba var da biz mi beceremedik açmayı?

Yorum yap

arkadaşlar ye 2000 cx super net cihazlara ne zaman cc cam yazılımı çıkçak bilen varmı..

Yorum yap

• cx net cihazdan yazılım güncelleme menüsünde url istiyor. şu an cihazdan güncelleme yok sanırım. varsa nasıl olacak?

Yorum yap

• rocco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar ye 2000 cx super net cihazlara ne zaman cc cam yazılımı çıkçak bilen varmı..

son yazılımda sanki bir çalısma yapılmıs ama aktif değil galiba sabırsızlıkla beklemekteyiz
                        mach1 hocamda bilgisi var ise bir şey yazarsa iyi olur
                        2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
                        Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
                        QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
                        250+500 hdd
                        NVIDIA GeForce 8600 GT
                        xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

• Next Ye 2000 CX SUPER NET CİHAZLARA CC CAM YAZILIMI NE ZAMAN EKLENÇEK BİLEN VARMI ARKADAŞLAR..

Yorum yap

• şu an super hdtv lere geliştirilerek veriliyor. cx super net te o cihazın HD olmayanı. ethernet girişli. herhalde üstadlar düşünüyorlardır. 1 eylülde çıkan hdtv test yazılımı var. tahminim asıl yazılımla birlikte cx nete de ccam yazılımı verilir. İnşallah.

Yorum yap

• arkadaşlar forumun heryerini inceledim.önerilen şeyleride denedim. sorunum airties 205 modemden next ye 2000 cx süper net receiver e ethernet bağlantısını yapamıyorum. DHCP alanı bulunamadı diyor. hiçbir şekilde bağlanmıyor. aynı ethernet çıkşla pcden nete bağlanıyorum fakat receiver bağlanamıyorum.bilgisi olan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.teşekkürlerrrr

Yorum yap

• musti20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar forumun heryerini inceledim.önerilen şeyleride denedim. sorunum airties 205 modemden next ye 2000 cx süper net receiver e ethernet bağlantısını yapamıyorum. DHCP alanı bulunamadı diyor. hiçbir şekilde bağlanmıyor. aynı ethernet çıkşla pcden nete bağlanıyorum fakat receiver bağlanamıyorum.bilgisi olan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.teşekkürlerrrr
                                eğer digium üstadın airtiresler için anlattığı ayarları elle girip yine olmadı ise swiç dene. ben 210 modelinde senin gibi çok uğraştım. bağlanamadı. modemimi değiştirdim. ama bir yerden digium üstadın airtiesler swiç port takılırsa sorun hallolur cümlesinden yola çıkarak airties modemimi bir swiç port ile denedim ve bağlantı kurdu. bir yerden denemek için bulabilirsen dene ve sonucu yazarsan diğer arkadaşlara da yardımcı olur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X