• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mnigma 0.3 SDcard 8gb Wetek Backup by pro_dufa 20-05-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

https://www.dailymotion.com/video/x4...a-problem_tech

Yorum yap

Ağ kablosu takılıysa çıkarıp dene bakalım dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Ağ kablosu yok Wifiden bağlanıyorum

Yorum yap

Başka her hangi bir alet bağlı mı?

Sevgiler...

Yorum yap

Yok harddisk bağlıydı çıkardım

Yorum yap

.03 sürümünde benim oscam ile başım dertte. İçinde yüklü gelen oscampwvu sürümünü kullanıyorum. servera bağlanmasına rağmen şifreleri çözmekte sıkıntı var. Çıkarıp Mnigma.02 sürümünü koyuyorum (enigma dostumuza teşekkürler, onun backupı) sorun yok, free to air gibi çalışıyor. Açıkçası başka bir oscam sürümü yükleyip denemeye üşendim, çıkarıp .02 sürümü koydum, onla devam ediyorum. Bilmiyorum aynı sorun baaşkalarında da oldu mu.
              Teşekkürler

Yorum yap

pwli zaten çalışmıyor normal oscam emuyu feeden indirip onu kullanmayı deneyin diğerini eklenti kaldırdan kaldırıp.
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Kodiye geçtiğimizde önbellek dolu sürekli oynatım için yeterli alana ulaşılamadı diye bir hata veriyor.. çözümü nedir?

Yorum yap

bu imajda server bilgilerini çalıştıran varmı varsa açıklarsa sevinirim ben etc nin içinde ki tuxbox a ordanda confing e girdim iki adet dosya daha var oscvam dosyasında ki oscam servere atayım dedim olmadı manuel yazdım değişikliklere ok dedim kabul etmedi kısaca ustalar bunuda detaylı açıklarsanız çok hora geçer.teşekkürler şimdiden

Yorum yap

Kabul etmedi derken?

Sevgiler...

Yorum yap

oscam server dosyasını sağ tuşla düzenleye basıyorum işlem yapmıyor elle manuel yazıyorum değişikliklerı kabul et diyorum tekrar geri gelınce aynı eskılerı kayıtlı olarak duruyo

Yorum yap

Oscam Web Arayüzüne girip Files > oscam.server dosyasına gelip hesabı yazıp Save edin sonra Restart'a gelip Restart edin.

Daha fazla blgi için http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65349 bak derim.

Sevgiler...

Yorum yap

deneme server veren kişi meğer c lineyi 2 saat ine açmış bende akşam baktığımda aktif deılmış
                            sözde günlük vermişti çok kırıldım bu işi hakkını verek yapan ful kartlı server veren varsa paypal almak itiyorun sizlerın güvencesi altında yardım ederseniz sevinirim.

Yorum yap

Paypal türkiyede kapandı denmişti hala para yollama alma yapılabiliyormu trden ?
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Mnigma kodi içerisinde OSCAM çalışıyormu nasıl aktive ediyoruz.
                                tvheadent i biraz kurcaladım oscam var fakat neyi nasıl aktive edeceğim. oscam.server dosyası, e2 deki aynı dosyayı kullanıyor heralde tvheadent.
                                E2 kısmında çalışıyor kodi kısmında aynı kanal listesi var (Uzun uğraşlar sonucu yükledim) kodide OSCAM ı da aktive etmeye çalışıyorum. yardım lütfen.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X