• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Xcrypto 149 & Orion 2039

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sevgili ustalarım orıona bu yenı yazılımda elle key girersek polsat çalışırmı çalışırsa hangı keylerı hangı ıdent ve satırlara gıreceğimizi yazabılırmısınız

Yorum yap

cam ben orion calıştırdım ama multiler ve xxl acmıyor sadece ugrasıyorum polsat fulll

Yorum yap

blackboy Nickli Üyeden Alıntı
        sevgili ustalarım orıona bu yenı yazılımda elle key girersek polsat çalışırmı çalışırsa hangı keylerı hangı ıdent ve satırlara gıreceğimizi yazabılırmısınız
        maalesef orionlarda şu an polsatlar yok arkadaşım,ama en azından tps ve d+'lar çalışmakta....
        Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaşlar bu softcam orion modülede uygun mu

Yorum yap

atilim Nickli Üyeden Alıntı
            cam ben orion calıştırdım ama multiler ve xxl acmıyor sadece ugrasıyorum polsat fulll
            @atılım orionlarda polsatlar açılıyormu sende,nasıl olduğunu izah edebilirsen bizlerde bilgi sahibi oluruz bu konuda...
            Forum Kuralları

Yorum yap

gabriel Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar bu softcam orion modülede uygun mu
              uygundur atabilirsiniz...
              Forum Kuralları

Yorum yap

polsatlar için nagra 2 bölumu eklenmişmi şuan polsat aççan varsa bızde neden açılmıyor ne yapmamız lazım orıon için

Yorum yap

Nagra 2 değil hepsi nagra içinde olacak oriona attınız menude polsat geldimi peki keyler düzgünmü gözüküyor angelde sorunsuz hepsi full açıyor ilginç...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

ben oriona yükledim ve xcam için verilen sofcam ıda attım açıldı...bu arada emu key on olacak off olursa açılmıyor...

Yorum yap

peki ustalar elle key gırebılecekmıyız gırebıleceksek bugunku keyler ve ıdentlerı hangılerıdır.Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

orionlarda polsatlar çalışıyor.epey uğraştım ama oldu 4-5kane softcam yükledim sonunda oldu

Yorum yap

Elle gireceksin evet blackboy 7101 dekini elle sil istersen sonrada dün akşamki keyi gir test et...
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                            Elle gireceksin evet blackboy 7101 dekini elle sil istersen sonrada dün akşamki keyi gir test et...

mach1 ustam çok teşekkür ederım son bır soru yenı keyler bunlarmı aktif keyler doğrumu ustalar 2.39 yukledım emu key on olarakda off olarakta polsat açmadı eğer bu keyler doğruysa bırde keylerı elle gırerek deneyecem ayrıca bıss bölumu eklenmiş olarak gördüm turkçe olan malum belgesel kanalının keylerı edıtlenmişmidir acaba

7101: Polsat
                            Key01-0: Ae 20 B1 D2 Ec 40 4e Cb
                            Key01-1: A1 9a 56 B8 6f 2e 23 31

Yorum yap

En sonunda yakaladık çok teşekkürler artık Polsat Paketini siz saygıdeğer üstadlarımızın sayesin izleyebiliyoruz.

Yorum yap

nassat Nickli Üyeden Alıntı
                                En sonunda yakaladık çok teşekkürler artık Polsat Paketini siz saygıdeğer üstadlarımızın sayesin izleyebiliyoruz.

nasıl yakaladınız nasıl ızlıyosunuz ben 2.39 yukledım ama hala açılmadı nasıl açtınız yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X