• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix Hd - Free Share ile açılan kanallar ve TP'ler;

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın uyducu baba,gözümle görmediğim ve kulağımla duymadığım konular ile ilgili kesinlikle yanıt yazmam.En kısa zamanda resimlerini çekip yardımcı olmaya çalışacağım.
    Saygılarımla.
    sayın denizli keşke yakın olsakta cihazımı sana getirsemde benim cihazdada o kanalları açtırabilsen çok iyi olur ama ne yazıkki buna imkan yok senin cihazında yani minikte açılıyorsada benim minikte malesef açılmıyor yazılımı yükledikten itibaren 3-4 gün bendede açılıyordu vede o zamanlar baya izledim ne olduysa kanal yedeğini ikinci kez yükledikten sonra açmaz oldu.buna bende bir türlü anlam veremiyorum.bendeki durum bu
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın denizli keşke yakın olsakta cihazımı sana getirsemde benim cihazdada o kanalları açtırabilsen çok iyi olur ama ne yazıkki buna imkan yok senin cihazında yani minikte açılıyorsada benim minikte malesef açılmıyor yazılımı yükledikten itibaren 3-4 gün bendede açılıyordu vede o zamanlar baya izledim ne olduysa kanal yedeğini ikinci kez yükledikten sonra açmaz oldu.buna bende bir türlü anlam veremiyorum.bendeki durum bu
      kardeşim benim cihazımda 18500 hd malasef 2 haftadır bende seyredemiyorum ne yaptıysamda freeshareyle açılan kanallar açılmaz oldu.yaptığım türksat ve hotbirde kanal taratmaktı.taratma bitti kanallara baktım freshareyle açılan kanallar açılmadı bende cihazıma uygun yazılımı attım ama nafile keşke yapmasaydım ne güzel belgesel izliyordum maçlara bakıyordum çözüm olacağını bilsem bir tv ciye gidecem cihazı sıfırlayım onlar yüklesin yeterki açılsın kanallar

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın denizli 19 astradaki frekansları tek tek kontrol ettim mesajımda belirttiğim gibi emu ile açılanlar hariç dedim zira emu kapalıda olsa free sahare ile onlar açılıyor zaten benim açılmıyor dediğim kanallar fr.kanalsat kanalları ile absat kanalları verdiğin frekanslarda dakikalarca bekliyorum bir tek kanal bile açılmıyor. 3-4 frekansdanda sinyal alamadığım için test edemedim.diğer iki uydu için zaten bir şey demedim.

bu durumda ya ikimizden biri yalan söylüyor yada benim cihazım bozuk sizinki harika başka bir diyeceğim yok

iyi geceler
        Fransız AB sat kanalları için sinyal kalitesi % 50 den fazla olmalı
        Ben 333 Tekli Gold LNB taktım. Çok iyi LNB ayarı yapılması gerekiyor. Yayınlar açılmaya başladı.

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Fransız AB sat kanalları için sinyal kalitesi % 50 den fazla olmalı
          Ben 333 Tekli Gold LNB taktım. Çok iyi LNB ayarı yapılması gerekiyor. Yayınlar açılmaya başladı.
          benim sorunum sinyalle ilgili değil açılmayan paketlere ait sinyaller gayet güçlü 150 lik çanak kullanıyorum benimki ne olduysa ikinci kez yeni sisteme göre kanal yüklememden sonra oldu cihazi kaç kez resetledim hatta yazılımı kaç kez yeniden yükledim ama düzelme sağlanmadı yani anlaşılan yeni yazımla ilave edilen kanal yükleme sisteminde bir problem var sanırım
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

free share yeni yazılımla birlikte tarihemi karıştı acaba Next Minix HD 18.05.2012 Tarihli Yazılımı.

Yorum yap

Arkadaşlar Free Share şuan yok galiba, izleyen var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum yap

bendede ne hotbird nede astra çıkıyor...kapatmışlar galiba..

Yorum yap

free server tabiki garantisi yok parayı veren düdügü çalar hesabı

Yorum yap

açıyor beyler.Ben hotbirdte şu an JSC Sport tan Arsenalin hazırlık maçını izliyorum.
                    150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
                    MALİK SAATÇI

[/I][/B]
                    Keman hakkında bilgiler için:

Yorum yap

arkadaşlar free share yalan oldu galiba bendemi sorun var yoksa herkeste benim gibi kanal sıkıntısı çekiyormu açılmıyor hiçbir kanal hotbird uydusunda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X