• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

aver tv 6 A700 kanallar kayboluyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aver tv 6 A700 kanallar kayboluyor

selam arkadaşlar son günlerde benim tv kartına bi şeylerler oldu kanallar kayboldu kanalları kuruyorum sıralıyorum tamam ok ama tv yi kapatıp acyınmı yine başa dönüyor kanallar gitmiş kac sefer kurulum değişik sürümler denedim olmadı yine aynı ayar penceresi geliyor analog bölümü dijitale alıyorum uydu secimi yapıyorum lnb secimi yapıyorum ok kanal taratoyorum tarıyor kanalları buluyor seyrediyorum ama kapattınmı gitti haydi başa bunu devamlı yapıyor neden saygılar

ceryan fişine bak arkadaşım kontrol kalemiyle iksindede ceryan varsa yapar topraklaman tam değil demek bundanda olabilir bi kotrol et derim kolay gelsin.

Yorum yap

emreemrece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ceryan fişine bak arkadaşım kontrol kalemiyle iksindede ceryan varsa yapar topraklaman tam değil demek bundanda olabilir bi kotrol et derim kolay gelsin.
      arkadaşım ceryanında bi sorun yok birde pil varmış işlemcide onu yenilicem teşekkürler ilgine

Yorum yap

kartı servise gönderdim sağlam çıktı sorun işletim sisteminde yeniledim düzeldi sorunsuz kullanıyorum bilgilerinize....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X