• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İngiltere Premier Ligi, Digiturk'te

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İngiltere Premier Ligi, Digiturk'te

İngiltere Premier Ligi, Digiturk'te

16 Ağustos 2008’de başlayacak olan “Premiere Lig” maçları 2010 yılına kadar iki sezon süresince DIGITURK tarafından HD kalitesi ile sporseverlerin beğenisine sunulacak.

Dünyanın ve İngiliz futbolunun en prestijli ligi olarak adlandırılan toplam 20 takımın yer aldığı Premier Lig’de oyuncularımız Tuncay Şanlı – ( Middlesbrough ) Tugay Kerimoğlu’nun –( Blackburn Rovers ) yanısıra dünya futbolunda önemli yeri olan Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Deco (Portekiz),Torres (İspanya) gibi yıldız oyuncular da Digiturk farkıyla izlenebilecek.

Digiturk üyeleri Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası, Brezilya Ligi ve Rusya Ligi’nden sonra İngiltere’nin en prestijli liglerini izleyecek.

Sporx.com

artık ingiltere liginide mi seyretmeyeceğiz seyretmek için ne yapmalıyız

Yorum yap

slm arkadslar thor uydusunu kurun ordan tum macları seyrdın 2000 cıs super .

Yorum yap

Digitürk eko-spor paket üyesiyim ama maalesef premier lig maçalarını seyredemiyorum.Neymiş efendim bunun için bir üst abonelikten üye olmam gerekiyormuş.Bu kadar olur yani pes.Bu digitürk artık herşeyin para olmadığını bence anlamak zorunda yoksa izinden gelenlerin altında ezilip gidecekler.

Yorum yap

şu kanalı türksattaki üyelerine sunsalar iyi olacak. nasıl olsa futbol için lig tv ye para vermiyormuyuz.

Yorum yap

çalıkuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Digitürk eko-spor paket üyesiyim ama maalesef premier lig maçalarını seyredemiyorum.Neymiş efendim bunun için bir üst abonelikten üye olmam gerekiyormuş.Bu kadar olur yani pes.Bu digitürk artık herşeyin para olmadığını bence anlamak zorunda yoksa izinden gelenlerin altında ezilip gidecekler.

bende aradım aynısını söylediler.

Yorum yap

D-Smart ı al Digitürk e vur işte!!!Fark eden ne varki???

Yorum yap

bende arayıp sölicem arkadaslar biz nie izleyemiyoruz spor max ı biz 41.90 veriyoz her ay
                NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
                atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

Iki tane orjinal kartim var.Birincisi spor paketi ,ikncisi aile paketi.Yinede Premier Ligi seyredemedim.Sanirim yapilacak en iyi hareket "KART PAYLASIMI "(en kisa zamanda).Yurt disinda yayin yapan ve kart paylasimi yapilabilen kanallarda Premier Ligi seyretmek mumkun.(????????????????????????????????????????)

Yorum yap

tek yol :Card Sharing (Kart Paylaşımı)

Yorum yap

digi cin olmadan seytan olup carpmaya calisiyor..
                      .........tarafimdan düzenlenecektir.......:trts:

Yorum yap

gerçekten kendilerine inanılmışlığın ayıbını yaşıyorlar .şimdi birde bunun içinmi extra para ödiyeceğiz sömürünün böyleside güvendiğimiz digitürke çok yakıştı helal olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X