• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam teşekürler anladığım kadarıyla bi diğer adı günlük softcam ile güncelleme yani auto değil
    hayır softcam ile güncellemedir veya autodur diye birsey yok..
    bir şifreleme sistemidir yani sizlere yayıncılar yayınlarını FTA(bedava) seyrettirmemek için kullanılan bir sistem..
    bu sistemin altyapısı cihaza eklenirse(ki eklenmiş) bu sistemi kullanan ilgili yayıncı kurulusun aktif sifresini cihazınıza girmek kosuluyla izlemeniz mümkün..
    nasılki polsat izlemek için nagravision cas ına giriş yapıyosunuz buda nagra gibi bir sistem işte..

Yorum yap

• myasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba 2000 CX Super Plus kullanıcısıyım. bir önceki yazılım vardı. Arsenal maçını premierden seyrettikten sonra 30.10 tarihli yazılımı attım. yazılımı attıktan sonra dün de güncel *** dosyasını yükledim. ancak premire kanalları artık açılmıyor. polsat ok. sorun sadece premirede gözüküyor. yazılım ile ilgili bir çok mesajı okudum ancak sıkıntım ile ilgili bir ipucu bulamadım.

ayrıca astrada bir çok unnamed kanal var. bu normal mi? tüm kanalları silip tekrar taratmamama rağmen yine unnamed kanallar çıktı.

Yardımcı olacak arkadaşlara ve ustalara şimdiden teşekkürler.
      unnamed isimsiz gelir izle öde kanalları yerine göre flim ,maç yayınlar...ufak ufak nagra 3 geçiyorlar bazı tp leri sanıyorum en son 12070 H 27500 geçti..bu ay sonuna kadar geçiş tamamlancak diyorlar .bakalım bekliyip görücez

Yorum yap

• Benim elimde SüperPlus DPCIS var ve Western digital 2.5" HDD var.Bununla ilgili olarak görüntü kaydı yaparken hafif görüntü patlaması oluyor.Bu son 2 yazılımdır meydana geldi.Belki harddiskten kaynaklanıyordur diye harddiski boşaltıp tekrar fat32 olarak formatladım ama yinede formatlanmış boş harddiske kayıt yaparken kayıt esnasında ufak patlamalar meydana geliyor.Birde kayıt komutunu verince biraz geç kayıt başlıyor.Bu hususla ilgili olarak önümüzdeki yazılımlara kadar yazılımlarla ilgili çalışma yapan üstadlarımızın bu sıkıntımızla ilgili bir kontrol çalışması yapabilirlerse seviniriz.Kayıtla ilgili olarak biraz daha çabuk kayıta başlatabilme imkanı ve bu patlamanın neden ileri geldiğini anlayabilmiş değilim belkide biz bir yerde yanlış yapıyoruzdur.Fakat bu son verilen 2 yazılımdan bu yana böyle bir sorun meydana geldi.

Yorum yap

• hocam öncelikle daha öncede belirttiğim gibi ellerinize sağlık yeni yazılım için yanlış anlaşılmaz isem bir ufak sorunum var önceki yazılımlarda sürekli görüntü netliği artırılmıştı ama bu yazılımdan sonra olanca netlik gitti hatta kablo tv abonesiyim yeni türksat 3a ile yayınlar müthiş fark etti yani güzelleşti netleşti reciver daki bu sorun nedir acaba renk ayarı v.s herşeyi denedim ama diğer yazılımlarda gerçekten nerdeyse cam gibi olmuştu saygılarımla

Yorum yap

• 2000 cıs super kullanıyorum
            ns yazılımı attım porblem yok
            kanallar silinmiyor
            emeği geçen herkese teşekürler

Yorum yap

• yazılım güncellerken cihaz kilitlendi. sadece 0 yazıyo. işlem yapılamıyo. ne yapmam lazım . şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS version bilgisi görünmüyor

Merhab;

arkadaşlar aşağıdaki yazılımı yukledim yuksendi sorun çıkmadı emeğinize sağlık yanlız cihazın versiyon bilgisini baktığımız yer boş neden acaba

NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.50_103108_TK0C1N0_pz.zi p

Yorum yap

• epreom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhab;

arkadaşlar aşağıdaki yazılımı yukledim yuksendi sorun çıkmadı emeğinize sağlık yanlız cihazın versiyon bilgisini baktığımız yer boş neden acaba

NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.50_103108_TK0C1N0_pz.zi p
                  emu açık olunca boş görünür, emu özelliğini kapa tekrar bak. :cuara:

Yorum yap

• Next ye 2000 cis superplus qnec117b71 uydum var makinaya hangi versiyonu ve nasil yukleme yapabilirim

Yorum yap

• iyi günler ben yazılımı yükledim bende next cx 2000 süper plus usb li var ancak kumandadan yeşil tuşla güncelle dediğimde bilgi alınamıyor diyor yerli kanallardaki maçları izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• ya ben bunu yükledim nex 2000 cıs spuer plus cihaz otlanacak dedi ve bidaha makineyi açaınca ekrana bi şey gelmedi acil lütfen yardım

Yorum yap

• teto_sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ya ben bunu yükledim nex 2000 cıs spuer plus cihaz otlanacak dedi ve bidaha makineyi açaınca ekrana bi şey gelmedi acil lütfen yardım
                          arkadaşım, cihaz bilginizi detaylı yazınız, yanlış yazılım yüklemiş olabilirsiniz
                          ayrıca cihaz bootlanacak ifadesinden sonra bekleyiniz cihaza hiç dokunmayınız
                          o kendi kendine gelecektir... Sonuçta bir yonga içine veri transfer ediyor
                          ve belirli bir sürede yapacak bunu... yaklaşık 90 saniye hatta 2 dakika bile beklediğim oldu benim o nedenle cihaz bilgisi yazarsanız belki yardımcı olabilirim...
                          Selamlar...
                          DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                          KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• Next ye 2000 cis superplus qnec117b71 uydum var makinaya hangi versiyonu ve nasil yuk

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                            BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
                            Polsat auto
                            Premier nds ***
                            Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten

2000CIS SUPER ve 2000CX SUPER yazılımları güncellendi.

NS YAZANLAR SİYAH SERİ İÇİNDİR

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              iyi günler ben yazılımı yükledim bende next cx 2000 süper plus usb li var ancak kumandadan yeşil tuşla güncelle dediğimde bilgi alınamıyor diyor yerli kanallardaki maçları izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
                              Yeşil tuş şuan bir işe yaramaz. Boşuna uğraşma.

Yorum yap

• herkese iyi akşamlar. 2000 cıs sper plus cihazım var. bir problem var hotbird den türksata geçince sinyal yok diyor. tüm forumu okudum ama ceva bulamadım. yada kaçırdım. saygılar
                                Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X