• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

e-Sata HDD Bağlama

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş nerde adres eklermisin birde 1 saatta kaç mb yer kaplıyor
    kardeş önce cihaza bağlanıyormu bağlanamıyormu iyi öğren ondan sonra al mesuliyet kabul etmem.marka olarak digium dakiyle aynı ama 3.5 inçmi ve nasıl bağlanıyor kabloyu nerden bulurum diye sor.peşin söylüyorum ben aldım uymadı olmadı diye bana geri gelme.aynı firmadan 120 gb almıştım 8 ay önce 120 ytl ye almıştım 24 saatte ankara adrese teslim geldi fat 32 format lı hazırdı.açılmamış kutusundaydı.http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=12431329077

bu benim verdiğim linkteki hdd WD. 3,5'' 500GB My Book Essential USB 2.0
    buda digium un mesajındaki Western Digital My Book Studio Edition

Ben Western Digital My Book Studio Edition kullandım, kendi beslemesini adaptörden alıyor... USB, e-Sata ve Firewire bağlantıları mevcut...

adaptörlü olduğu için 3.5 inç tir kapasite yazılmamış yazdığına göre e-sata çıkışı var.yani benim verdiğim linktekiyle farklı bir model olabilir.

digium ustanın bu yanılmıyorsan yanılıyorsan zaten usta uyaracaktır.özelliklerini iyi oku digium ustanınkiyle uyuyor.http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=12431329089
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

emeğinize sağlık ustam çok güzel anlatım olmuş acaba kayıt formatı ne normal cihazlarda ts formatında yapıyordu ya bunda SD ve HD yayınları hangi formatta yapıyor bide yani elimizde alırsak bir kere alalım en azından hd kanalda 2 saat kayıt yapabiliecek bir hd olsun demek kayıt olayı başladı ben henüz yok biliyordum hayırlısı olsun sevgiler.

Yorum yap

Tesekkurler digium kardes bende e-sata'dan bagladim ayni western digital var. Fakat o menu gelmedi. Sorun ne olabilir?

Yeni bir softwaremi yuklmemk gerekiyor?

Sendeki hangi software cihazin icindeki.

Tesekkurler.

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tesekkurler digium kardes bende e-sata'dan bagladim ayni western digital var. Fakat o menu gelmedi. Sorun ne olabilir?

Yeni bir softwaremi yuklmemk gerekiyor?

Sendeki hangi software cihazin icindeki.

Tesekkurler.
          E-satalı cihazlarda kayıt yazılımı tam bitmediği için public edilmesi sadece mach1 nebutv digiumtv gibi dostlarımızda var test yazılımı kayıt yapılabiliyor ama bitmedi henüz bittiği zaman yazılım public edilir forumdan doktor açıklama yaptı dostum henüz bir kaç ustada test yazılımı var yazılım tamamlanmadı bitince verilecek o yüzden şimdilik beklemek en doğrusu ve ondan çıkmıyor o menüler sende sevgiler :mzk:

Yorum yap

Yazılım şu an test aşamasında bitmedi bittiği zaman forumdan haber vereceğim
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tesekkurler. Bekliyoruz, insaAllah biran once biter. Ellerinize gozlerinize saglik.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam yazılımın çıktığını varsayarsak acaba bu yazılım esatasız modelede yüklenebilecekmi yoksa yazılım uymazmı yani yazılımlar esatalı esatasız olarak 2yemi ayrılacak? saygılar

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam yazılımın çıktığını varsayarsak acaba bu yazılım esatasız modelede yüklenebilecekmi yoksa yazılım uymazmı yani yazılımlar esatalı esatasız olarak 2yemi ayrılacak? saygılar
                  elbette yazılımları farklı olacaktır 2000 super pluslarda usbli ile usbsiz cihazlar aynı yazılımımı kullanıyor???
                  buda onun gibi işte ...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ben Western Digital My Book Studio Edition kullandım, kendi beslemesini adaptörden alıyor... USB, e-Sata ve Firewire bağlantıları mevcut...
                    verdiğiniz bilgiler için teşekür ediyorum.
                    şu disk var.ancak adaptörden bahs etmiyor. 1 tb olanıda var.
                    işimi görürü mü?

Marka SMARTDISK
                    Stok Tipi Harddisk
                    Kapasite 500GB yüksek kapasite
                    Ön bellek 16MB Cache
                    Veri transfer hızı USB2.0 ile hızlı bağlantı + OTB (One Touch Backup) Tek tuşla dosya yedekleme özelliği
                    Güç
                    İşletim Sistemi
                    Boyutlar 3.5
                    Arabirim Usb 2.0
                    Diğer Alüminyum kasa ile disk sıcaklığını uygun seviyede tutma özelliği
                    İçerisinde 8cm çapında fan bulunmaktadır ve gerektiğinde extra soğutma için kullanılabilir. Arka tarafında kullanım kolaylığı açısından fan açma-kapama düğmesi mevcuttur.
                    Ürünlerin içerisinde 7200RPM 16MB Cache özelliğinde Sata hdd kullanılmaktadır.
                    PC, Notebook, Machintosh uyumlu

Yorum yap

sevgili digium
                      yanlış disk almamak için raharsız ediyorum.sizin kullandığınız disk hangi kategorideki disk oluyor? harici mi yoksa normal sata disk olur mu?
                      şu var fiyatı çook uygun

1 TB 3.5" WESTERN DIGITAL MYBOOK ESSENTIAL 186usd+kdv
                      500 GB 3.5" WESTERN DIGITAL MYBOOK ESSENTIAL 104 usd +kdv

Yorum yap

Standart kayıtta yaklaşık dakikada 40 Mb yer kaplıyor.
                        HD kayıtta ise dakikada 100 Mb yer kaplıyor.Yani şöyle bir söylemle 1,5 saatlik bir normal film 3,6 Gb aynı süredeki bir HD film ise 9 Gb gibi bi yer kaplıyor.
                        Harddiskte ve şu anda HardDiske'e kaydedilen dataları bilgisayarda veya başka bir taşınabilir aygıtlarda görme şansınız yok.Sadece kayıt yaptığınız cihaz aracılığıyla dosyaları görüp geri oynatma şansına sahipsiniz.Kolay gelsin.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          HD kayıtta ise dakikada 100 Mb yer kaplıyor.Yani şöyle bir söylemle 1,5 saatlik bir normal film 3,6 Gb aynı süredeki bir HD film ise 9 Gb gibi bi yer kaplıyor.
                          Harddiskte ve şu anda HardDiske'e kaydedilen dataları bilgisayarda veya başka bir taşınabilir aygıtlarda görme şansınız yok.Sadece kayıt yaptığınız cihaz aracılığıyla dosyaları görüp geri oynatma şansına sahipsiniz.Kolay gelsin.
                          bu çok önemli bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum hocam sevgiler.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            HD kayıtta ise dakikada 100 Mb yer kaplıyor.Yani şöyle bir söylemle 1,5 saatlik bir normal film 3.6 Gb aynı süredeki bir HD film ise 9 Gb gibi bi yer kaplıyor.
                            Sayın NebuTV, sanırım bir virgul hatası olmuş yazınızda.
                            Oran 40a 100 ise, 1.5 saatlik filmde HD kayıt 15 değil, 1,5 GB olsa gerek.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Sayın NebuTV, sanırım bir virgul hatası olmuş yazınızda.
                              Oran 40a 100 ise, 1.5 saatlik filmde HD kayıt 15 değil, 1,5 GB olsa gerek.
                              10 dakikalık bir süre 1 GB bir alan kaplıyor.1.5 saatlik bir sürede 9 GB yapar.Tekrardan düzelttim.

Yorum yap

eline sağlık digium ellerin dert görmesin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X