• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps au

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps au

tps au çöktü galiba ben yaptıramadım 9000 ultrada
    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

evet çalışmıyor bendede 9000 cı cihazda saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

süper 2000 de bazıları açmıyor
      VU+ SOLO2 OpenATV 5.2
      Hiremco Turbo 4K IP TV

Next 2000 HD İnternet Machina
      Next Machına3d
      hiremco turbo iptv
      Dreamstar Master IPTV
      Magbox Discovery IP TV
      technobox speed iptv

Yorum yap

arkadaşlar şuan multiler şifresiz heralde ama f cinema paketinte key güncellendi yazıyo ama acmıyo .
        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

uzun zamandır seyrediyoruz daha dün konuştum diğer serileri kullanan arkadaşlarla sorunsuz izlediklerini söylediler şimdi hepsi kızacak bana nazar değdirdim diye herkese sevgiler
          chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

CENG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar şuan multiler şifresiz heralde ama f cinema paketinte key güncellendi yazıyo ama acmıyo .
            şifresiz değil emuyu kapatınca gidiyor sadece multi ve ab sat aktif tps nin cinema v.s kanlları şu an için açılmıyor bekleyelim görelim

Yorum yap

Geçen gecede TPS paketi açık multiler yoktu....
              Sistemde değişiklik için deneme yapıyorlar gibi... bekleyip göreceğiz.

Yorum yap

au bende calışmıyor 10758 de mesela calışmıyor dıger frekansda calışıyor..bazen calışanlarda gıdıyor..cıhaz 9000ci
                ReKo

Yorum yap

şu saatte auto çalışıyor ..sabah 10 cıvarında belırlı bır zaman 2000 cıs ve 9000 ne au yaptıramadım tespıtlerınız doğrudur..
                  optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                  .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tps normal keyleri ile gösteriyor arkadaşlar auto yok

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı
                      tps normal keyleri ile gösteriyor arkadaşlar auto yok
                      Normal keyleri ile ne demek? Kusurabakma anlamadım ben, Yani Emu'yu kapatalım çıkacakmı?
                      Saygılar
                      KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

pruvat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Normal keyleri ile ne demek? Kusurabakma anlamadım ben, Yani Emu'yu kapatalım çıkacakmı?
                        Saygılar
                        AES Key kullanmıyor yani Viaccess1 keyleriyle açık demek istiyor.

Yorum yap

Tasarım hocam verdiğin bilgi için sağol.
                          Viaccess1-2 sayfasına gittim key bulamadım, tps full paket mesajlarına baktım orasıda bana yarar bir yer değilmiş.
                          Hocam ne yapayım ne edeyimde TPS paketini çözeyim diye uğraşıyorum nafile.
                          Hani bana yardım et(armut piş ağzıma düş)de diyemiyorum.Bana bu tür sorunları çözebileceğim bir adres versende bende oradan öğrenip yapmaya çalışsam çok makbul olacak.
                          Cihaz Next 9000 Ultra
                          Saygılar

TERÖRÜ LANETLİYORUM
                          KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

En son softcamı at uğraşma key aramakla:cuara:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X