• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 FTA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 FTA

Sayın Mach1 Usta 1 Hafta Önce satın almış olduğum Next 9000 FTA Cihaz hakkında size birkaç maddelik sorularım olacak lütfen cevap verirseniz çok teşekkür ederim.

1-Teknik Özelliklerde olduğu halde cihazın Ekolayzer özelliği çalışmıyor

2-Uydudan güncelleme özelliği yine aynı liste de olduğu halde çalışmıyor. YAni uydudan güncelleme yapamıyor.

3-Son 28-04-2006 softcam dosyası yüklü olduğu halde polsatlar açılmıyor acaba neden.

4- Ses ayarlarında arıza var. kanal geçişlerinde ses otomatik olarak maximumda geliyor.

5-ve son olarak hocam keyfe keder veren minik bir arıza daha var oda cihazın ön pahelindeki siyah cam kendiliğinden yerinden çıkıp düşüyor terkar takıyorum 10-15 dakika sonra tekrar çıkıyor. bu böyle devam edip gidiyor buna bir çözüm yokmu. Birde son olarak Kyfly exe nin görsel kullanma klavuzunu hazırlayabilirmisiniz.

gyilmaz32 Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın Mach1 Usta 1 Hafta Önce satın almış olduğum Next 9000 FTA Cihaz hakkında size birkaç maddelik sorularım olacak lütfen cevap verirseniz çok teşekkür ederim.

1-Teknik Özelliklerde olduğu halde cihazın Ekolayzer özelliği çalışmıyor

2-Uydudan güncelleme özelliği yine aynı liste de olduğu halde çalışmıyor. YAni uydudan güncelleme yapamıyor.

3-Son 28-04-2006 softcam dosyası yüklü olduğu halde polsatlar açılmıyor acaba neden.

4- Ses ayarlarında arıza var. kanal geçişlerinde ses otomatik olarak maximumda geliyor.

5-ve son olarak hocam keyfe keder veren minik bir arıza daha var oda cihazın ön pahelindeki siyah cam kendiliğinden yerinden çıkıp düşüyor terkar takıyorum 10-15 dakika sonra tekrar çıkıyor. bu böyle devam edip gidiyor buna bir çözüm yokmu. Birde son olarak Kyfly exe nin görsel kullanma klavuzunu hazırlayabilirmisiniz.
    dostum 4 soruna ben cevap vereyim

1.fta larda ekolayzer özelliği yok cı lar da var

2.uydudan güncelleme 9000 in diğer serileri çıktığında aktif olacak

3.polsatlar çöktüğü için hiç bir cihazda yok şu an

4. ses ayarı gerekli yere iletildi bu sorunu ileriki yazılımlarda düzeltecekler sitenin next bölümünde biraz araştırma yapsanız bu sorularınızın cevabını bulabilirdiniz saygılar....

Yorum yap

Teşekkürler Saygılar

Yorum yap

5 inciyede ben cevap veriyim. bir daha düşerse köşelerine ,uhu,404,japon,baly yada piyasadan temin edeceğin herhangi bir tutkaldan azcık sür kapat bidaha da düşmez.

Yorum yap

Hay Allah RAzı Olsun KArdeş Ya Daha Evvel Nİye Söylemedin . Ama bahsettiğimiz parça pvc en ufak bi kimyasal da deforme olma özelliğine sahip bunu göz ardı etmeyin isterseniz.

Yorum yap

trocse arkadaşımın dediği gibi arkasına dört köşeye azıcık sürersen(damlatırsan), deforme olmaz. Bu tip malzemelerde en fazla beyazlama yapar .arkada kaldığı için ve azıcık süreceğin içinde beyazlamaz.(japon için gecerli...

Yorum yap

slm
              kardeş bence kimden aldıysan git cihazı değiştir.olurmu öyle uhu falan.bizim türk kafası hiç değişmiyor.hemen uhu ile yapıştır diyoruz.sen yeni cihaz almışsın onuda tamir mi edecen.ben olsam hemen yenisinle değiştirdim
              herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

bgokcen Nickli Üyeden Alıntı
                slm
                kardeş bence kimden aldıysan git cihazı değiştir.olurmu öyle uhu falan.bizim türk kafası hiç değişmiyor.hemen uhu ile yapıştır diyoruz.sen yeni cihaz almışsın onuda tamir mi edecen.ben olsam hemen yenisinle değiştirdim
                Cihaz degiştirmeye ne gerek var bu bir hatamı kardeşim nasıl konuşuyorsun cihaz kasa imalatı yapıldıgında kullanılan yapışkan maddenin bozulması bu ben kendim kaç tane cihazın önpanelini yapıştırdım tahmin bile edemezsin senin açıklaman resmen kötüleme bu yüzden cihaz yenisi ile degiştirilmez biraz mantıklı yazınız karalama yapmayınız

Yorum yap

slm
                  arkadaşım bende next kullanıcısıyım.vede karalama yapmıyorum.ben sadece doğru olanı söylemeye çalıştım arkadaşa.sen nedense fazla içerlemişsin.bu olay sadece next için değil diğer markalar içinde geçerlidir.
                  herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X