• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• selam arkadaşlar,
    9000 xcam ultra kullanıcısıyım. 30 ağustos yazılımını yükledim. Bendeki sorunlardan biri de çanak antenim motorlu. ayarlayım sinyal kalitesini arttırıp kaydedeceğmde donuyor. açıp kapıyorum. bilginize.
    saygılarımla...

Yorum yap

• selam arkadaşlar,
      9000 xcam ultra kullanıcısıyım. 30 ağustos yazılımını yükledim. Bendeki sorunlardan biri de çanak antenim motorlu. ayarlayıp sinyal kalitesini arttırıp kaydedeceğmde donuyor. kapatıp açıyorum. donma gidiyor ama kaliteli sinyali kaydedemiyorum. ayrıca mct ve ...wiew leri açmıyor. Bahsedildiği gibi saat ayarları devamlı bozuluyor. Ayrıca yazılımın 30/08/2007 tarihli olduğunu nereden görebilirim.
      saygılarımla...

Yorum yap

• sistem ayarları kırmızı tuş yazılım tarihi çıkar

Yorum yap

• doktor kampanyan çok güzeldi.ama şu son yazılımları verin artık ya söyleye söyleye dilimizde tüy bitti.donmalar ve flosant display türkçe olması karaköy ile de görüştük.son yazılımı bizde bekliyoruz diyorlar.2000 hd tv bile çıkakacak.bize şu donmalar sorunu hala çözülmedi.2000 super almadık ya ben onu yanıyorum.emektar 2000 fmb cl varmı onun gibisi diyorum bazen.diseqc motor kullanamıyorum ya ben fuara gitcem ben zati.ilşallah doktor hocamıda görürüm ben ya.

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
          NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
          DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
          DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
          diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
          INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
          _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
          _NEXT 8500 XPA
          _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• hocam ses düşüklüğü ve donmayı giderirseniz çok iyi olur.. KEMAL ÇAKIRCA

Yorum yap

• motorlu anten kullanıyorum bu donmalar yüzünden uyduları bile ayarlıyamıyorum

Yorum yap

• 9000 ultrada Orf 1,2,atv+,Premiere Animal Planet,Discovery, ve Premiere Bundesliga yida yeni yazilimda görmek istiyoruz.
                Yazilimlarda emegi gecen herkese hayirli isler ve Selamlar.

Yorum yap

• mach 1 ve doktor hocalar artık seslerimizi duyun fuara gidenler ne olur.9000 x cam ultracılar bu fuara gitmeli

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                  NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                  DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                  DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                  diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                  INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                  _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                  _NEXT 8500 XPA
                  _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• next 9000 xcam ultre nevcam 2 de 1 den 16 yakadar server yazma yeri var nevcam2 ye 4 server yazdım 2006 yazıp bu serverleri nasıl seçecem yeni yazılımda nevcam 2 de 2006 yazıp 1 den 16 yakadar server seçe bilelim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

• çivt server girildiği zaman nevcam 1 ve 2 ye geçişlerde kitleme yapıyor cihazı arkadan açıp kapata kapata bir hal olduk hocam şu yeni yazılımı verinde bizi bu dertten kurtarın.

Yorum yap

• hocam asıl benım takıldığım konu şu ; aşağıdakı linkte de beilirttiğim durum hakkında bir açıklama yapsanızda bilgilensek ???
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...783#post263783

Yorum yap

• "mach1 tafarından gönderildi
                          Comdan newcamd gbox eski pluslar gibi landan newcamd camd3 filan yok olmayacakta bağımsız istenen yere girer...Dream500 le kıyaslanmaz o HDTV cihaz değil.. "

hocam elimizdeki 9000 ultralar bu şekılde paylaşım yapıyor.yeni sistemde bunlar olmayacakmı ? olmayacaksa elimizdeki cihazlar ne olacak ? değişim kampanyasında 1 ay once yeni aldık daha ultrayı bu konuda 9000 kullanıcılarını aydınlatırsan seviniriz....

Yorum yap

• arkadaşlar next'ten yazılım istemeyin.çünkü dünkü fuarda görüşleri beni biraz üzdü.bu ultralarda 8000 ler gibi daha üretilmeyecek.ve donma sorunu olmadığını söylediler.ama eve geldim cihazı actım ama 10 dk 4 kere donma sorunu yaşadım.ilk fırsatta elimden cıkaracam bu cihazı.en dandik bir marka bile bu kadar sorun yaratmıyor..
                            ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar next'ten yazılım istemeyin.çünkü dünkü fuarda görüşleri beni biraz üzdü.bu ultralarda 8000 ler gibi daha üretilmeyecek.ve donma sorunu olmadığını söylediler.ama eve geldim cihazı actım ama 10 dk 4 kere donma sorunu yaşadım.ilk fırsatta elimden cıkaracam bu cihazı.en dandik bir marka bile bu kadar sorun yaratmıyor..
                              aslında şu 2000 lere gosterilen ilgi alaka birazda şu 9000 serilerine gosterilse iyi olur.nedense 2000 serileri herşeyi hakediyorda diğer cihazlar üvey evlat...anlayamadım bunu gitti :no: değişim kampanyası diye gittik aldık cihazı ama daha sorularmıza cevap alamadık?? 2000 hakkında bir şey yazılsa hemen cevap geliyor ??ama nedense 9000 gurubu yok :no: mach1 hoca sağolsun zamanının buyuk kısmını yazılımla geçiriyor ve geri kalan kısmını ise 2000 seri cihazların soru ve sorunlarını yanıtlamakla uğraşıyor.forumun diğer taraflarında göremiyoruz.buda benım gibi 9000 kullanıcılarının sanırım bayağı uzulmesine neden oluyor.şimdi bir mod arkadaş buna bi cevap yazar...en azından mach1 hocanın ağızından bir duysak 9000'lere yazılım çıkacak yada çıkmayacak,cihaz üretimi bitti,yada bitmedi,destek var ,yada yok,yada sınırlı var...ilgili arkadaşlar bilirler next sevdalısıyız ve takipçisiyiz,yeni ürürnleri olsun başka arkadaşlara tavsiye yonunden olsun next'in her zaman arkadsında ve yanındayız.ama 2000'lerin yarısı kadar bir ilgi istemekte hakkımızdır sanırım..

Yorum yap

• ben dün mach1 hoca ile görüştüm malesef yazılım yok dedi.
                                ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X