• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hata nerde acaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hata nerde acaba

arkadaşlar son iki aydır server bağlanmakta sorun yaşıyorum tüm server bilgilerini kontrol ettiim sorun yok ama kanallar izleyemiyorum server daki kanalların üzerine gelip makinanın fişi çekiyorum 5-10 saniye bekliyorum 2006 yazıp server geçiyorum ozaman 10-15 sn açılıyo sonra tekrar hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

atakan_610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar son iki aydır server bağlanmakta sorun yaşıyorum tüm server bilgilerini kontrol ettiim sorun yok ama kanallar izleyemiyorum server daki kanalların üzerine gelip makinanın fişi çekiyorum 5-10 saniye bekliyorum 2006 yazıp server geçiyorum ozaman 10-15 sn açılıyo sonra tekrar hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim
    dostum serwerde adultlar var hotbird de
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tamam üstadım zaten serwerdaki adultlar ve hotbird de yapıyor her seferinde fişi çıkarıp takıyorum onda da en fazla 15 sn izleyebiliyorum

Yorum yap

30.08.2007 yazılımını yükleyin donma yok.

Yorum yap

arkadaş zaten bende donma yok ben zaten30.08.2007 yazılımı yükledikten sonra oldu yazılımdan önce izliyordum zaten olmasdı eski yazılıma dönecem

Yorum yap

arkadaşım yazılımdan dolayı

Yorum yap

son yazılım yuklu herhangi bi sorun olmadı şimdiye kadar "donma dahil..."

Yorum yap

üstadım bu sorun bende yeni yazılımı yükledikten sonra olmaya başladı ama herkes izliyorda ben neden izliyemiyorum makinayı servise götürmem gerekiyor yoksa adsl bağlantısında sorun var evde pc den bağlanıyorum int problem yok

Yorum yap

atakan_610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  üstadım bu sorun bende yeni yazılımı yükledikten sonra olmaya başladı ama herkes izliyorda ben neden izliyemiyorum makinayı servise götürmem gerekiyor yoksa adsl bağlantısında sorun var evde pc den bağlanıyorum int problem yok
                  bazen bilg. bağlantıdında sorun olmasa bile reciever'a giden kabloda kablo başında sorun olabilir genede yenileyerek bir değiştirsen iyi olur..

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bazen bilg. bağlantıdında sorun olmasa bile reciever'a giden kabloda kablo başında sorun olabilir genede yenileyerek bir değiştirsen iyi olur..
                    teşekkürler üstad

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X