• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kuscuali67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yeni tps proğramını nerden alıyoruz görüşler var proğram hangi sayfada alakanız teşekkür ederim bilgilendirirseniz memnun olurum

Yorum yap

• wismann yardım

selam usta wismann için yardım bunların programlarını nerden bulabilirim

Yorum yap

• ellerinize saglik,hocam benim makinaya NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC117.17_020508_TK0C1N0 yazilimini attim yanliz benim makinada önce 115, yaziyordu bunu yükleyince kanallar açti fakat kanal aramada problem çikarmaya başladi aratiyorum yarida kesiliyor ve sinyal gelmiyor arkadan anten girişini çikartip takiyorum tekrar kanallar geliyor tekrar aratiyorum ayni şeyi yapiyor ayrica cihaz bilgisinde hiçbirşey yazmiyor bu normalmi,yüklemem gereken ayri bir yazilimmi var,bilgilendirirseniz çok sevinirim.saygılar.

Yorum yap

• cihaz bilgisinde hiçbirşey yazmiyor anormal değilmi ustam..

Yorum yap

• selam usta wismann için yardım bunların programlarını nerden bulabilirim

Yorum yap

• Tasarim Abİ HerŞey İÇİn TeŞekkÜr Ederİm SaĞol

Yorum yap

• Helal sana hocam ellerin dert görmesin hızına hayran kalmamak elde değil...

Yorum yap

• ArkadaŞlar Yazilimi YÜkledİkten Sonra Tps DÜzeldİ Polsatlar Gİttİ???bİr Yardim LÜtfen

Yorum yap

• Next Super Plus Usbli Seri

hocam onçelikle çok tesekür ediyorum yazılımlar için
                    yanlız hocam verdiginiz yazılımı yükledim ancak bir sorun yasıyorum acaba nedendir bu yeni keyleri uykledigimde key yulendıkten sonra cıhaz acıldıgında bana bu uyarıyı yapıyor.... Yazılımdan sonra gelen ekranda yeni kanal bilgisi var yükle sorusuna evet derseniz kanallarınız silinir BAN BU UYARIYI YAPIYOR SEBEBİ NE OLABİLİR

Yorum yap

• Next 2000 Super Plus 22.1.2008 yazılımı yüklü idi ve dünkü yazılımda kanallar silinmedi,hatta şu meşhur evet-hayır yazısı bile çıkmadan direkt olarak açıldı...

Yorum yap

• Mach1 hocama önce teşekkürü bir borç bilirim.Sağolsun onun sayesinde teknolojinin nimetlerinden istifade ediyoruz.Hocam benim bir sorum olacak;Softcam veya emu yazılım attıktan sonra ekranda Yeni Data SAT Ch mümkün!Datadeğişmedi OK İPTAL yazısı beliriyor.Cihazım 2000Süper Plus USB li.Kolay gelsin.

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• elinize sağlık

Yorum yap

• 7500 ci var yazılımlar nerede göremedim tsk

Yorum yap

• 2000 cıs super plus

merhaba,
                                ben yazılımı usb den yüklemeye çalıştım fakat cihaz açılırken hala 115 yazıyor. dün 2 sefer denedim ama kanallar hala açmıyor sorun ne olabilir. birde yükleme yaparken Err diye bir msj geldi. yükleme gerçekleşmemiş olabilirmi? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
                                syg.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X