• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Plus Constant cw

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 Plus Constant cw

arkadaşlar dün gece 30.03.2006 8000 plus yazılımını yükledim arkasından pride arkadaşımızın settingini ve arkasından gene pride arkadaşımızın 01.04.2006softcam.kyf dosyasını yükledim ve key menüsünde constant cw menüsü olduğunu gördüm acaba 30.03.2006 yazılımlarında constant cw eklenmiş mi?

Tabiki ekli ama şimdilik çalışmıyor.

Yorum yap

bu bolume elle key girilemıyor....... bunu mach1 hocam dikkate alırsa sevınırım saygılar

Yorum yap

Constant dw çalışıyor gibi birşey yazdığımı hatırlamıyorum son verilen tüm yazılımların olduğu başlığa bakarsanız görürsünüz, menude cw olması çalıştığı anlamına gelmez çalışıyor olsa yazılım verirken oda eklendi derdim zaten ...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam yok ben bugun key vermıstınızde onu denemek ıstedım saten calışmadıgını bılıyorum ve ne zaman aktıf olur ve ayrıca kfy dosyasına ne zaman eklersınız onu merak ettımde saygılar

Yorum yap

Cw olayı sadece pluslarda var şimdilik yapılırsa ilerde haber veririm zaten merak etmeyin...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

eyvallah hocam olsa ne iyi olurdu menude var ama kalbim kırıldı valla.. hocam yıllardır next kullanıyorum ve sonunda sadece next satan bır işyeri actım satış tamirat yazılım herturlu işlerle mesgulum musterı sorunca malum hocayı beklıyoruz dıyorum nextplusta goren soruyor malum saygılar...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Cw olayı sadece pluslarda var şimdilik yapılırsa ilerde haber veririm zaten merak etmeyin...
                üstad geçen yazılımlarda plus serisine verildiğinde biz 8000 xcam plus kullanıcıları iç çekip gıpta ile plus kullanıcılarına bakmıştık. en son yazılımda cw menüsünde malum xxx kanallarını ve keyleri görünce çok sevinmiştik. umarım ileride bizleri de mahrum bırakmazsınız. iyi çalışmalar...

Yorum yap

Bir gelişme olduğu zaman hiç kimse mahrum edilmez dostum sen merak etme

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                    Constant dw çalışıyor gibi birşey yazdığımı hatırlamıyorum son verilen tüm yazılımların olduğu başlığa bakarsanız görürsünüz, menude cw olması çalıştığı anlamına gelmez çalışıyor olsa yazılım verirken oda eklendi derdim zaten ...
                    sevgil mach1 hocam bu konuyu açmamdaki maksadım zaten yazılımları indirdiğim sayfada constant cw menüsü ekli denmemesi idi sadece yazılımı yükledikten sonra key menüsünde constant cw menüsünü görünce sizlere sorma gereği duydum

Yorum yap

sayın hacam cw nedir anlayamadım

Yorum yap

gelişme varmı hocam cikciklerde acılmış plus ta bizede yokmiiiiiiiiiii

Yorum yap

atilim Nickli Üyeden Alıntı
                          gelişme varmı hocam cikciklerde acılmış plus ta bizede yokmiiiiiiiiiii
                          Olsa walla tükkan senin

Yorum yap

mach1 hocam cw ile ilgili

Mach1 hocam sizin verdiğiniz 30.03.2006 yazılımını yükledim daha yüklediğim 27.03.2006 yazılımında constant cw vardı ve yazılar okunuyordu ama şimdi çok karışık ve anlaşılmıyor bana göre bi font hatası yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekkürler iyi geceler.

Yorum yap

beklıyoruz hocam alem sabırsız alıştık ilk lere bızı boynu bukuk bırakma tırtıl aletler vermıs karızma yerle bır
                              ve hocam next8000 miss menusune add yapıp 0x00009 isibm yazmadan save yapınca 00 satırına 995b564ac97def35 bunu ekleyınce climax acılıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X