• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 CX Super Plus *** İşlemi Hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman hiç uğraşmadan direk Cihaz Bilgileri bölümünden "Yazılım Güncelleme" bölümünü kullanarak uydudan yeni yazılımı indirin.

12729 H 30000

Olması gerekir frekans değerleri.
    peki ben sadece bu işlemi yaptıktan sonra NTV-NTVSPOR gibi kanalları maç yayınlarının olduğu zaman biss k e y lerinide girmiş mi olucam onun için exstra işleme gerek varmı acaba yoksa sadece uydudan güncellemem yeterlimi.

Yorum yap

Tugayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      peki ben sadece bu işlemi yaptıktan sonra NTV-NTVSPOR gibi kanalları maç yayınlarının olduğu zaman biss k e y lerinide girmiş mi olucam onun için exstra işleme gerek varmı acaba yoksa sadece uydudan güncellemem yeterlimi.
      Bakın, sanırım sizinle anlaşamadık ya da farklı farklı şeylerden bahsediyoruz. Sizin istediğiniz sadece bu yayınlar ise zaten yazılım güncellemenize falan gerek yok. Sadece aşağıdaki linkte verdiğim dosyaları cihazınıza atmanız yeterli.

http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1253209505

Yorum yap

şimdi ben Tasarım senin dediğin ******* indirip uydu alıcıma yükledim bu akşamki TNT de olan maçı sorunsuz bir şekilde izleyebilecekmiyim acaba.

Yorum yap

şimdi ben Tasarım senin dediğin ******* indirip uydu alıcıma yükledim bu akşamki TNT de olan maçı sorunsuz bir şekilde izleyebilecekmiyim acaba.
          güncel softcamleri yüklemeniz gerekmektedir.
          buradan takip edebilirsiniz.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

şifrelemenin geçen hafta ki ile aynı olup olmayacağı belli değil.maç saatinde hepbirlikte göreceğiz.
          forumu takip etmeye devam edin..
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Bunun hiçbir garantisi olmaz. Herşey onların elinde, istedikleri an değiştirebilirler.

Yorum yap

Tasarım bu senin vermiş olduğun linkteki k e y leri yükledim fakat dün akşamki Almanya ligi maçında TRT3 e şifre girdi ve izleyemedim ben bu maçı acaba bi yerde yanlış mı yapıyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

Tasarım bu senin vermiş olduğun linkteki k e y leri yükledim fakat dün akşamki Almanya ligi maçında TRT3 e şifre girdi ve izleyemedim ben bu maçı acaba bi yerde yanlış mı yapıyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.
                dostum uydudaki yeni yazılımı güncelle ve sofcam dosyasını tekrar at sorun olmayacaktır
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşlar cx super plus cihazı yeni aldım hotbird kanalları göstermyordu bir yazılım buldum
                  NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC126.66_110909_TK0C1N0_pz yüklemeye çalıştım usb yazılımı usbye aktarıp cihaza taktım,menü-girişler-emukey-sarı tuş adımlarını izledim ama şu an cihaz nakavt ekranda sadece bir o harfi gibi simge var.ve hiçbir şekilde cihaza başka işlem yapamıyorum.çünkü dondu gibi.arkadan açtım kapadım çare olmadı ve de3diğim gibi cihazla alakalı hiç bir şeyi televizyon ekranında görmüyorum zaten tv kanallarıda görünmüyor acaba ben ne yaptım acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum yap

matakana Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşlar cx super plus cihazı yeni aldım hotbird kanalları göstermyordu bir yazılım buldum
                    NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC126.66_110909_TK0C1N0_pz yüklemeye çalıştım usb yazılımı usbye aktarıp cihaza taktım,menü-girişler-emukey-sarı tuş adımlarını izledim ama şu an cihaz nakavt ekranda sadece bir o harfi gibi simge var.ve hiçbir şekilde cihaza başka işlem yapamıyorum.çünkü dondu gibi.arkadan açtım kapadım çare olmadı ve de3diğim gibi cihazla alakalı hiç bir şeyi televizyon ekranında görmüyorum zaten tv kanallarıda görünmüyor acaba ben ne yaptım acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.
                    geçmiş olsun öncelikle hotbird kanallarının göstermemesi diseq ayarları ile ilgili olabilir lnb ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. cihazınıza boot modunda yazılım atmayı deneyiniz aşağıdaki linkte ayrıntılı olarak anlatılmıştır.
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...t=30189&page=6

kolay gelsin..
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Tekrar merhabalar herkese arkadaşlar benim bu uydu alıcımda şimdide StarTv de yayınlanan Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarında şifre giriyor yayınlara acaba bunları çözmek için hangi yazılımı yüklemem gerekli söylerseniz çok sevinirim.

Yorum yap

Tugayy Nickli Üyeden Alıntı
                        Tekrar merhabalar herkese arkadaşlar benim bu uydu alıcımda şimdide StarTv de yayınlanan Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarında şifre giriyor yayınlara acaba bunları çözmek için hangi yazılımı yüklemem gerekli söylerseniz çok sevinirim.
                        Star için yazılım yüklemene gerek yok, zira şuan bu kanalın şifresi bilinmediği için buna gerek yok.

Yorum yap

arkadaşlar peki şimdi bugün başlayan dünya kupası maçları için TRT şifre giriyomuş heralde uydu alıcımdan maçları sorunsuz izlemem için ne yapmam gerekli acaba.

Yorum yap

arkadaşlar TRT ye bugün başlaya dünya kupası için şifre giriyormuş heralde maçları uydu alıcımdan izlemek için ne yapmam gereklidir acaba.

Yorum yap

Tugayy Nickli Üyeden Alıntı
                              arkadaşlar TRT ye bugün başlaya dünya kupası için şifre giriyormuş heralde maçları uydu alıcımdan izlemek için ne yapmam gereklidir acaba.
                              Güncel kalın
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Ve Forumu takip edin yeter her an bir değişiklik olabilir

Kolay gelsin.
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Sayın ustalar, öncelikle iyi çaşışmalar Benim sorunum, uzun süre kullanmadığım , yazlıktaki ye 2000 cıs usb next cihazımda cereyan olmasına karşın açılmaması. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X