• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Humaxa Key bin Yüklerken ???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Humaxa Key bin Yüklerken ???

Ustalardan yardim lütven,
    Bu patchi yükledim ToH3.4_HoT7.3 ama sirf francis kanalar aciliyor baska bisey yok,
    key bini yüklerkende DSR9500Ver 5.2 ile open file yapiyorum key bine tikliyinca bu yasiyor,is this a new model Nagra-17 type of Ram-file.
    Bunun yüsünden mi olmuyor?
    Ne yapmam lasim dünden beri urasiyorum.
    Yardiminis icin simdiden tessekkürler

cihaz açık olsun card+emu veya card+emu+s kartın takılı olsun sonra editoru aç bin dosyası seçerken sorarsa evet nagra17 yi tıkla sonra comun vs düzgün ayarlı ise write de yollasın
    keyler gitmişmi diye geri bakman için cihazdan read de geri alsın bak bakalım keyi düzgün yollamış save etmişmi cihaza...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

sagol mach1 abi,dedini yaptim ,yükledikten sonra read yapinca aynisi yasmiyor.
      Sisin verdinis 5.5.2006 bini yükledim.
      Bunda D+ calisiyormu ,
      lütven bunu da cevablarsan sevinirim,gene simdiden tessekkürler mach1 usta.

Yorum yap

gereken aciklamayi mach1 ustamiz yapmis acaba diyorum settinglerden olabilir
        ben Dsr9500EmuEd 4.2 versionu ile yüklüyorum itersen bi dene D+ lerde herhangi bir kanalda iken cihazi kapat ac sonuc yine ayni mi olacak cünkü bir defasinda ayni sekilde basima geldi cihazi kapattim actim ve göstermye basladi
        yani key bini yükledikten sonra

Yorum yap

Evet çalışıyor demek keyleri yazamamışsın sen save etmemiş ....
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Cihaza keyleri yükledikten sonra arka taraftan anahtardan kapatırsanız keyler siliniyor önce stanbye konumuna almanız gerekiyor.

Yorum yap

Yani en son cikan DSR9500Ver 5.2 yüklemeyle gerekmiyor,
              Standby yapiyorum ve tekrar aciyorum yani arkadan kapatmiyorum.
              bi öyle deniycem baska bi DSR programiyla,bu hizli verdinis cevablar icin hepinise tessekkürler ediyorum.Gene ben bildircem oldu mu olmadi mi.
              sagolun

Yorum yap

5.3 yada 5.4 le deniyorsan olmaz onlar humaxla uyumlu deyil suan daha en azindan

Yorum yap

Dsr9500EmuEd 4.2 le oldu. ama Pu yeni patchi yükledikten sonra Kabel Deutschland (23 derecede)acilmiyor neden acaba?
                  Buna da bi cevab verirsenis cok sevinirim,
                  simdiden tessekkürler.

Yorum yap

sedat544 Nickli Üyeden Alıntı
                    Dsr9500EmuEd 4.2 le oldu. ama Pu yeni patchi yükledikten sonra Kabel Deutschland (23 derecede)acilmiyor neden acaba?
                    Buna da bi cevab verirsenis cok sevinirim,
                    simdiden tessekkürler.

5.4 dene olacakdir birde key giremeyenler stinglistesini humaxdan pc yukleyin daha sonra geri humaxa atin ve yeni keyleri 5.4 girin
                    bende key giremedim bu yola oldu
                    yeni seting atildigi an humax keyleri sifirlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X