• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cengo25 Nickli Üyeden Alıntı
    Cihaz sürekli kitleniyor, Kanal değiştiriyorum donuyor kalıyor. Info bar çıkıyor ama görüntü gelmiyor devamlı prizden tak çıkart yapıyorum ve can sıkıcı bir hal aldı. Tavsiyeniz nedir?
    - Cihazdaki free serveri kapat.

Yorum yap

• Normal uydu dan izledigimde free server kapalı mı oluyor yoksa kapatmak için bir işlem mi yapmam gerekiyor?

Yorum yap

• cengo25 Nickli Üyeden Alıntı
        Normal uydu dan izledigimde free server kapalı mı oluyor yoksa kapatmak için bir işlem mi yapmam gerekiyor?

- Cihazda internet bağlantısı varsa;
        Menü>
        Şifreli Yayın Ayarları>
        En Altta "IKS" bölümü var karşısını kapalı yapıp Kırmızı tuşla kaydedin.

Yorum yap

• ıks server açık durumdayken listede sarı işaretli kanallar açılmıyor, server süresi tamamlanmamış durumda, sebebi ne olabilir.

Yorum yap

• Arkadaşlar merhaba,
            Next mini 2000 cihazım internete bağlantısı problemi yaşıyorum. intrt. bağlantısı kablolu. ayarlardan bağlan dediğimde başarılı yazıyor. ancak internete bağlanmıyor güncelleme yapmıyor. ping almıyor makına. otomatik denedim, manuel girdim ayarlarını olmadı. Fabrika ayarlarına döndüm. fakat sorun çözülmedi. birde İKS bitiş zamanı tanımsız yazıyor.
            yardım ederseniz sevirim.

Yorum yap

• Modem arayüzüne girip cihazın bağlanıp bağlanmadığını kontrol et ayrıca modemden veya Switch ten Bağlantı kablolarını kontrol et takılan tırnak kırıldıysa çıkmış olabilir eğer bunlar düzgünse hiç kurcalamadan servise götür derim

Saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Dünden beri bende bağşanamıyorum. Cepten giriyorum ancak cihazdan giremiyorum . Yaedımcı olabilirmisiniz
                Seni Sevmekten Hiçbir Zaman Vazgeçmedimki & Since 1966 & FORZA KÖRFEZ

Yorum yap

• Dün ve bugün benim cihazda internet sıkıntısı var. X panel bağlanmıyor hiçbir şekilde. Özel server'ım stabil çalışmıyor, bir bağlı diyor bir bağlı değil diyor. Tam sürüm güncelleme ne zaman gelecek ?

Yorum yap

• dream_04 Nickli Üyeden Alıntı
                    ıks server açık durumdayken listede sarı işaretli kanallar açılmıyor, server süresi tamamlanmamış durumda, sebebi ne olabilir.
                    3 gündür benimde aynı ücretli iks kullanmama rağmen açılmıyor,serverda sorun var galiba

Yorum yap

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                      Modem arayüzüne girip cihazın bağlanıp bağlanmadığını kontrol et ayrıca modemden veya Switch ten Bağlantı kablolarını kontrol et takılan tırnak kırıldıysa çıkmış olabilir eğer bunlar düzgünse hiç kurcalamadan servise götür derim

Saygılar
                      tesekkürler

Yorum yap

• levo70 Nickli Üyeden Alıntı
                        3 gündür benimde aynı ücretli iks kullanmama rağmen açılmıyor,serverda sorun var galiba
                        kanallar geldi teşekkürler...

Yorum yap

• Şimdi kontrol ettim hala yok. Farklı iki iptv farklı iki internet sağlayıcı sonuç aynı. Nasıl çözülecek bu sorun
                          Seni Sevmekten Hiçbir Zaman Vazgeçmedimki & Since 1966 & FORZA KÖRFEZ

Yorum yap

• X panel çalışmıyor. Aynı xpanel kodlarını ipadde gse iptv uygulamasında izleyebiliyorken x panel bağlantı hatası veriyor.

Yorum yap

• Tasarım hocam 2 gündür X panelde sorun yaşıyorum. Ya cihazın x panel bölümünde sorun var ya da bir çeşit bug var.

2 gün önce iptv şifremi değiştirdim ve şifreye rakam eklemesi yaptım. Xpanel dosyamı da buna göre düzenledim. Tablette gse iptv uygulamasında xstream bölümünde çalışan server next cihazında açılmıyor.

İnternet bağlantımı defalarca kontrol ettim, internet olmasa zaten ne cccam çalışırdı ne de iptv menüsünden yayın izleyebilirdim. 2 ihtimal var. Ya şu günlerde xpanel düzgün çalışmıyor ya da şifrede rakam bulunması sebebiyle bug oluşuyor. Başka bir ihtimal yok çünkü her şeyin doğruluğunu kontrol ettim. Sizden cevap bekliyorum. Saygılar.

Edit: Serverdaki şifre sorununu satıcı yardımıyla giderdim. Yine de şuan xpanel çalışmıyor.

Yorum yap

• dream_04 Nickli Üyeden Alıntı
                                ıks server açık durumdayken listede sarı işaretli kanallar açılmıyor, server süresi tamamlanmamış durumda, sebebi ne olabilir.
                                iks server hala kanal açmıyor, dns değiştirmem mi gerekir, şu anda kayıtlı olanlar (8.8.8.8. - 8.8.4.4.)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X