• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Libreeleci USB ile bilgisayara yükledim. Windows Açılmıyor. Yardım!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Libreeleci USB ile bilgisayara yükledim. Windows Açılmıyor. Yardım!

Libreelec pc yazılımını usb ile windowsa yükledim. Açılışta libreelec açılıyor. Librede sorun yok. Ancak Windows açılmıyor. Biostan baktığımda pc nin harddiskine libre kurulmuş. Ve 512 mb alan kullanmış. Win 10 cd si ile tekrar format kurtarma vs deniyorum. Olmuyor. “Windows’un yüklü olduğu sürücü kilitli” hatasını alıyorum.
    Yok mu bunun bir yolu? Windows ile libre arası geçiş yapması gerekmez miydi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Windows yüklü diske LE'yi kurmuşsun, haliyle disk bizim SDKartlar gibi kilitlenmis.

PC'yi çalışan bir Ubuntu CD ile açıp sabit diski formatlayıp sonra W10 kuracaksın.

Sevgiler...

Yorum yap

C ve dsürücüleri vardı. İkisi de görünmüyor. D sürücüsünde ömemli yedeklerim vardı. Onlara zarar gelmiş olabilir mi? Ustam

Yorum yap

Acronis CD in varsa Windows hardisk
        Bölünmemişse tek parça ise formatlayıp
        Yeniden Windows kurarsınız.
        Sevgiler....

Yorum yap

Nerden bulaştım
          Sürücü 2 ye bölünmüştü. C de Windows D de yedekler vardı. Nasıl D yi görmüyor ki?? Kurtarma şanşı var mı?

Yorum yap

evet harddiski kurtarma şansın var bu işlerden anlıyorsanız başarabilirsiniz ancak anlamıyorsanız en yakın bir PC hastanesine götürmenizi tavsiye ederim

saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X