• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

national geografic (turkey) hangi uydularda şifreleme sistemi nedir nasıl izlenir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• national geografic (turkey) hangi uydularda şifreleme sistemi nedir nasıl izlenir

national geografic kanalını başka bir uydudan izlemek istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

bildigim kadarıyla diigiituurrk te birde 15 derece telstar uydusunda var .
    daha önceden telstar uydusundakı yayın izlene biliyordu artık izlene miyor

Yorum yap

sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      national geografic kanalını başka bir uydudan izlemek istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
      National Geographic kanal bilgileri bu linkte tüm bulunmaktadır. http://tr.kingofsat.net/find.php?que...+&standard=All
      Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
      2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

bu kanal etuelsat w2 de var ama yayının şifreli yada türkçe olup olmadığını anlamadım
        http://www.satcodx1.com/0160/tur/

Yorum yap

civan hocam saol kanal atlantic bird 1 (12.5w) de bu uydu için gerekli çanak çapı ve uydu bilgileri nedir?

Yorum yap

civannuri hocam saol

Yorum yap

kanalın atlantic bird 1(12.5w) uydusunda yayın yaptığını öğrendim yayını ankaradan kaçlık çanakla izleyebilrim birde cihazın mpeg4 özelliği olması lazımmış benim cihaz next ye 2000cı süper plus bu özelliğe sahipmi boşuna uğraşmayım yardımcı olursanız sevirim

Yorum yap

Thor uydusundan izleyebilirsiniz birçok belgesel kanalı.

Yorum yap

teşeekkür ederim denizci
                  fakat national geografic turkey izlemek istiyorum oda bu uyduda mevcutmu?

Yorum yap

bende şuan 120 çanakla 11185 v 22400 sinyal gelmiyor.Bilginize.
                    Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                    2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

teşeekkür ederim denizci
                      fakat national geografic turkey izlemek istiyorum oda bu uyduda mevcutmu?
                      Bu uyduda türkçe yok,bir ara telstar uydusunda vardı şun varmı bilmiyorum,bakıp bilgi veririm.

Yorum yap

hocam hava şartlarından olabilrimi bildiğim kadar izmir yağışlı bugünlerde

Yorum yap

dostum emuyla izleyemezsin boşuna uğraşma
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

saol denizci

Yorum yap

Konu uygun alana kaydırıldı. Lütfen konuları kendi alanlarında açmaya özen gösteriniz. Böylece forumu daha düzenli kullanmış oluruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X