• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nrecler üvey evlatmı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nrecler üvey evlatmı

Her yazılım Nrec cihazlar için geç geliyor hatta son yazılım çıkalı onbeş gün oldu hala bi yanıt yok

cihazına uygun son yazılım burada

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40496

Yorum yap

çok doğru yazılım verilmiyor

Yorum yap

semral Nickli Üyeden Alıntı
        ya arkadaşlar doktor defalarca yazdı böyle yazmayın diye öz övey yok hepsi kardeş sıralamada öncelik ve sonrası var yenilik istiyorsanız sabredin ekler yapılıyor koreliler burda
        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

bu konuda ustalar daha önce defalarca açıklama yaptı. ellerinden geleni yapıyorlar. hem zaten lafı uzatsakta bir şey farketmez. Tasarım ustam kapatır konuyu. cooollll :cuara:
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

Bu cihazların üretim adedi düşük ondan yazılım diğerlerine göre biraz geç çıkıyor
            elimde iki adet var onları satamadım benim sıkıntımda elimde kalması.

Yorum yap

evet nereclere biraz geç de olsa yazılım çıkıyor inşallah bu sefer çabuk çıkar

Yorum yap

elinizdeki cihazları değerlendirin yani satın veya başka odaya koyun yeni usb li serilerden alın,onlar popüler şu an.
                next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                dreambox 500s

Yorum yap

Ceyar şuan öyle bir rekabetçi piyasa var ki bu cihaz daha 1.5 yıllık cihaz bilemedin iki mesela bir reklam vardı tv başka bir marka uydu alıcı aynı anda iki tv ye farklı yayın yapıyo ve fiyatı 200 ytl. yani Next bir mersedes bunu kabul ediyoruz ama konfor devam etmeli. amacım kimseyi rencide etmek deil bu benim görüşüm.

Yorum yap

arkadaşlar insafsızlık etmeyin birde diğer markalara bakın bi ya 2 senedir yazılım verilmiyor 15 gün gecikdi diye üvey evlat diye bir açıklama yapmak hiçde uygun değil.

Yorum yap

Konu uzamasın ,nextin hiç bir modeli üvey evlat değildir.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X