• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 HD CX Superior Yazılım V5.0 11.08 2015 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 19500 HD CX Superior Yazılım V5.0 11.08 2015 yazılımı

Next 19500 HD CX Superior Yazılım V5.0 yazılımı

11-08-2015

http://s6.dosya.tc/server/gp3afk/NxpRom.rar.html

O.U.D AR-GE TEAM

BY_MEMOLİ148 & BY_ERK@L

yazılım test edilmiştir

nxp unutulmadın kaldığın yerden tekrar devam

YAZILIM FİRMA İLE ALAKASI YOKTUR,TAMAMEN O.U.D AR-GE'MİZİN KENDİ ÇALIŞMASIDIR

YAZILIMDAN SONRA MUTLAKA CİHAZI FABRİKA YARLARINA ÇEVİRİNİZ,ESKİ KANAL LİSTESİNİ YÜKLEMEYİN SIFIRDAN ARAMA YAPIN OK.

v5.00 Yazılım

- EMU altyapısı güncellendi.
    -OSCAM 1.20 VERSİYON EKLENDİ
    -MODÜL DOSYALARI GÜNCELENDİ
    -Türksat NIT arama hızlandırıldı.

FULL SERVER EKLENMİŞTİR

YAZILIMINI YÜKLEDİKTEN KUMANDADAN F1 > 345 BASIP OSCAM ENABLE SEÇİN.CİHAZIN HEDİYE SERVERI AÇIK İSE KAPATIN YOKSA OSCAM BAĞLANMAZ,F1 000 YAPIP DİSABLE YAPIN OK

serverda açılan paketler

Sky Germany HD paketi 19.2 Doğu Astra1
    Digital+ İspanya HD Paketi 19.2 Doğu Astra1
    TV Vlaanderen HD paketi 19.2 Doğu Astra1
    Premier HD Paketi 19.2 Doğu Astra1
    Canalsat HD paketi 19.2 Doğu Astra1
    Canal Digital HD Satellite 19.2 Doğu Astra1
    UPC HD Paketi 19.2 Doğu Astra1 HD
    Cyfra HD Paketi 13 Doğu Hotbird
    Polsat HD Paketi 13 Doğu Hotbird
    Absat paketi 13 Doğu Hotbird
    RAI TV paketi 13 Doğu Hotbird
    Jsc Sport (Bein ) + HD Paketi 7 Batı Nilesat
    Platforma HD paketi 9 Eurobird
    Hello HD paketi 9 Eurobird
    Tring Paketi 16 Doğu EutelsatW2
    Digital Albania Paketi 16 Doğu EutelsatW2
    iTV Paketi 16 Doğu EutelsatW2
    Sky Digital Paketi 28.2 Doğu Astra
    ASTRA 23.5 full
    Bulsatcom paketi 39 Batı HellasSat

***** PAKETİ:

SCT 3 - Amateur & Reality
    SCT 4 - Italian Hetero XXX
    SCT 5 - Gay & Trans
    SCT 6 - New XXX & Home made clips
    SCT 7 - Hetero, Asian & Manga XXX
    SCT HQ - New Titles
    SCT HD
    Redlight
    Hustler
    Redlight Premium
    Daring TV!
    Redlight HD paketi 13 Doğu Hotbird
    Sct HD paketi 13 Doğu Hotbird
    Private Spice 13 Doğu Hotbird
    Dorcel TV Paketi 13 Doğu Hotbird
    INXTC TV 13 Doğu Hotbird
    X-There Paketi 13 Doğu Hotbird
    Red Hot 1-2-3-4 13 Doğu Hotbird
    Freex-tv 1-2 13 Doğu Hotbird
    DİĞER UYDULARDA FARKLI PAKETLER AÇILMAKTADIR

18500 hd+cıs plusa yeri burası değil ama ona da oscam eklenebilir mi saygılar?
    kay:

Yorum yap

o cihazlara oscam olmaz onların sistemleri avria tamamen farklıdır cihazınızada çalışmalarımız olacaktır şuan nextin tamamı için gerekli herşey mevcut ilerleyen günlerde
      çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız kolay gelsin

Yorum yap

teşekkürler usta beklemedeyiz o zaman , saygılar
        kay:

Yorum yap

üstadlar 19500 cx cihaza attım yazılımı ayarlarını yaptım şifreli kanal diyor açmıyor sorun nerde olabilir genel bir sorunmu var yoksa sorun bende mi yarımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

sadece hata bendemi arkadaşlar kimsede problem yok o zaman

Yorum yap

hkngns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sadece hata bendemi arkadaşlar kimsede problem yok o zaman
              Arkadaşım yazılımla alakalı bende de açmıyor şifreli yayınları zaten yazılımı yapan arkadaş kendi sitesinde belirtmiş ayrı bir dosya olarak paylaşacakmış şifreli yayınları açmak için

Yorum yap

yeni bir yazılım hazırlıyoruz sorun giderilmiş olacaktır ve ek özellikler eklenecektir
                cihazlar üstünde çalışmalarımız sürüyor beklemede kalın arkadaşlar güzel yazılımlar gelecektir

Yorum yap

memoli

sn.memoli kardeşim yeni yazılımı hazırlarken acaba bazı menü bölümlerine ekleme yapabilirmisiniz,mesela uydu kanal aramaları bölümüne fta tv kanal arama gibi yani tarama yapılınca radyo kanalları aranmasın bunun gibi şeyler eklenebilirmi veya tkgs eklenebilirmi gibi şeyler kısaca aklıma gelenler bunlar,herşey için teşekkürler

Yorum yap

memoli

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı
                    sn.memoli kardeşim yeni yazılımı hazırlarken acaba bazı menü bölümlerine ekleme yapabilirmisiniz,mesela uydu kanal aramaları bölümüne fta tv kanal arama gibi yani tarama yapılınca radyo kanalları aranmasın bunun gibi şeyler eklenebilirmi veya tkgs eklenebilirmi gibi şeyler kısaca aklıma gelenler bunlar,herşey için teşekkürler
                    sn.memoli konum güncel,böyle bir eklenti yapılabilirse iyi olur,iyi günler

Yorum yap

yukarıdaki yazılımı indirdim.
                      fakat benim cihazım YE-1500 HD CIS SUPERIOR
                      bu nedenle yazılımı kabul etmedi.
                      BAŞARISIZ diye uyarı veriyo.
                      herhelde cx ile cıs arasında yazılım farkı var.
                      sayın memoli ustam;
                      YE-1500 HD CIS SUPERIOR
                      cihazada yazılım verirmisiniz.
                      iyi çalışmalar diliyorum.
                      kolay gelsin USTA.

Yorum yap

:help:
                        kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sn.memoli konum güncel,böyle bir eklenti yapılabilirse iyi olur,iyi günler
                        sn.memoli kardeşim galiba bizlere darıldın galiba hiç sesin çıkmıyor,eskiden daha yazarken cevaplar yazardın bize,korkma misketlerimi sana vereceğim.lütfen bizleri yalnız bırakmayınız.iyi günler dileğiyle

Yorum yap

dostum inan çok yoğunum geceleri 2 ye kadar çalışıyorum inanın herkese elimden geldiği kadar yardım etmek istiyorum şuan elime yeni bir yazılım geçti dönüşüm olarak gerekli düzenlemeleri yapacam içinde sürprizler olacaktır 1 yıl orginal gosat serveri olacaktır tarafımdan farklı modelde test edilmiştir anında 1 yıl orginal gshare server vermektedir
                          az boş vaktim olsun hazırlayıp cihazda test edecem sorun çıkmazsa sizlerle paylaşacağım

Yorum yap

memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dostum inan çok yoğunum geceleri 2 ye kadar çalışıyorum inanın herkese elimden geldiği kadar yardım etmek istiyorum şuan elime yeni bir yazılım geçti dönüşüm olarak gerekli düzenlemeleri yapacam içinde sürprizler olacaktır 1 yıl orginal gosat serveri olacaktır tarafımdan farklı modelde test edilmiştir anında 1 yıl orginal gshare server vermektedir
                            az boş vaktim olsun hazırlayıp cihazda test edecem sorun çıkmazsa sizlerle paylaşacağım
                            sn.kardeşim ALLAH sana kuvvet versinki çalış,herşeyi gençlikte yap,sonra
                            da ilerki yaşlarında oturup kazançlarını ALLAH sana yedirmeyi nasip etsin.

Yorum yap

sn.memoli kardeşim senden ricam şuydu next 19500 uydu alıcısının menüsüne eklemeler yapılabilinirmi onu öğrenmek istemiştim.yani scan mode bölümüne fta tv,şifrelileri,şifresizleri ayrı ayrı taratma gibi örnek vermek isterim,inşallah en boş olduğun zamanlarda bu konularla ilgilen,kendini yorma.iyi geceler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X