• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Flaş! Evlilik programları OHAL kapsamında yasaklandı!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Flaş! Evlilik programları OHAL kapsamında yasaklandı!

Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Buna göre; 3939 kişi kamudan ihraç edilirken, 235 kamu personeli ise görevine iade edildi. 14 dernek kapatıldı, 5 dernek ise tekrar açıldı. Kamuoyunda tartışmalara neden olan evlilik programları yasaklandı.

Modüllü üyelik özgürlüktür

Bana göre hepsi danışıklı dövüş zaten.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
      Bana göre hepsi danışıklı dövüş zaten.
      Zaten herkes aynı şeyi düşünüyor sizinle sadece Flash tvde yayınlanan programı hariç tutuyorum orada danışıklı dövüş yok orada zaten yaşını başını almış kişiler var O programı ayrı tutuyorum .

Yorum yap

O programın adını hiç duymadım, olabilir.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          O programın adını hiç duymadım, olabilir.
          Flash taki program sabah erken yayınlanıyor ismi de Dest-i İzdivaç

Yorum yap

- İyi oldu, toplumda ahlak mahlak bırakmadı bunlar.

Yorum yap

Çok iyi oldu, milleti aptal yerine koymaları, aynı kişileri sündürmeleri filan rezalet ötesi şeylerdi.

Reklam ajanslarının vitrini olmuştu adeta.

Sevgiler...

Yorum yap

Her kötü örnek olan puroğram yasaklanacak olursa işin sonu nereye varacak? kumanda
                denen birşey var tasvip etmediğimiz yayını izlemeyiz. yarın biriside çıksa bu dizi filmler
                kötü örnek oluyor onlarda kalksın. yasaklarla bir sonuca varılmaz.
                esas sorun TV yöneticilerde kuralları iyi uygulamıyorlar. eğitici ve öğretici purğramlar yerine
                reytinğ uğruna olmadık saçmalıklara göz yumuyorlar.

Yorum yap

Abicim iyi hoş diyorsun da gerçek böyle değil işte.

Misal; samimi bir örnek yazacağım, babam bu programlara hastaydı, ama 2 yıl önce gerçekleri deyince benimle konuşmadı.
                  Onun için kumanda işi, değiştir demek abesle iştigal oluyor.

Sevgiler...

Yorum yap

yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Her kötü örnek olan puroğram yasaklanacak olursa işin sonu nereye varacak? kumanda
                    denen birşey var tasvip etmediğimiz yayını izlemeyiz. yarın biriside çıksa bu dizi filmler
                    kötü örnek oluyor onlarda kalksın. yasaklarla bir sonuca varılmaz.
                    esas sorun TV yöneticilerde kuralları iyi uygulamıyorlar. eğitici ve öğretici purğramlar yerine
                    reytinğ uğruna olmadık saçmalıklara göz yumuyorlar.
                    Sayın yusufturgut şimdi en muhafazakar ailelerde bile dur bunlar ne yapıyor diye açık ya gelini izliyor ya çocuğu izliyor yada gittiğin yerde müdahale edemiyorsun aynı saatte her kanalda varlar.Kumandadan seçim hakkı mı bırakıyorlar?
                    Nerdeyse bütün kanallarda varlar şimdi bu ulusal kanalları bırakıp yerel kanal mı açar insan kimse yapmaz bunu.
                    Yani bazen insanlar kendilerine sınır getiremiyor nasılsa şu an bir etkisi bana yok açısından bakıyor ama devlet bu adımları vatandaşlarını düşünerek atıyor beğeniriz beğenmeyiz kararı bu farklı.

Yorum yap

Şimdi Pazartesi bu programların saatini bekliyorum.
                      Zuhal Topal - Seda Sayan - Esra Erol işsiz mi kaldı ?

Yorum yap

survivor da hiç Türk örf ve adetlerine uymuyor. konsey monsey ne öyle cıbıldak insanlar?
                        şimdi buda şikayet konusu olsa kaldırılacakmı? Kaldırmak yerine kuralları işletseler kimseyi rahatsız etmiyecek şekle getirseler. sizin gibi bende rahatsız oluyorum uygun bulmuyorum ama çözüm yasaklamakla olmaz. yarın başka formatla gene çıkarlar karşımıza.

Malesef yanlış anlaşılmış, yasaklanan başka bişeymiş.

Yorum yap

yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          survivor da hiç Türk örf ve adetlerine uymuyor. konsey monsey ne öyle cıbıldak insanlar?
                          şimdi buda şikayet konusu olsa kaldırılacakmı? Kaldırmak yerine kuralları işletseler kimseyi rahatsız etmiyecek şekle getirseler. sizin gibi bende rahatsız oluyorum uygun bulmuyorum ama çözüm yasaklamakla olmaz. yarın başka formatla gene çıkarlar karşımıza.

Malesef yanlış anlaşılmış, yasaklanan başka bişeymiş.
                          Uyduda Arkadaş bulma yayını mı var ? Saçma yanlış anlaşılma bence yok.

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Uyduda Arkadaş bulma yayını mı var ? Saçma yanlış anlaşılma bence yok.
                            Aynen, onlar için KHK bile gerekmez. RTÜK bile halleder.

Sevgiler...

Yorum yap

Bu tür tartışmalar sürekli olarak yaz tatili öncesine getirliyor daha önceki yıllarda da aynı filmi izlemiştik, kesinlikle bu proğramların yasaklanacağına inanmıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X