• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek-Play MNigma-0.2 Backup by RedFlag 15-3-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Wetek-Play MNigma-0.2 Backup by RedFlag 15-3-2016

RedFlag's Mnigma Backup

15.03.2016 tarihinde yayınlanan Mnigma 0.2 Experimental imajı kullanılmıştır.
    2 GB SD kart yeterlidir.

Cihaz erişimi; Kullanıcı Adı: root - Şifre:

Tuner A: 4lü Diseqc: (Basit) Diseq A/B/C/D : 42°/13°/9°/19.2
    Tuner B: Boş.
    Kanal listesi: 08.03.2016 thawtes settings.
    Görüntü: HDMI. 720p.
    Varsayılan dil: Türkçe.
    OScam Emu version r11213 yüklendi.
    Güncel SoftCam.Key yüklendi.
    Wicardd yüklendi
    Kumanda: WeTek Enigma2 RCU ayarlı.
    Bootlogolar. (BootLogo eklentisi ile)
    Pikonlar.
    Spinnerlar. (Change Spinner eklentisi ile)
    Ekran koruyucular

Ağ ayarları:
    Ethernet ve WiFi açıktır.
    DHCP açıktır. Kendi ayarlarınızı yapınız.
    Ağ ayarlarından DNS ayarlarınızı yapınız. Aksi halde iptv ve vod'ları izleyemezsiniz. Eklenti kuramaz, yazılımı güncelleyemezsiniz.
    DNS'leri aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz.

Dns1 208.67.222.222
    Dns2 208.67.220.220
    Dns3 208.67.222.220
    veya
    Dns1 8.8.8.8
    Dns2 8.8.4.4

Yüklü olan birkaç eklenti:
    IPTVworld 3.0
    Navibar
    SHOUTCast
    Devil
    D-Explorer
    BMediaCenter
    SubsDownloader
    TSPanel
    KiddyTimer
    WebradioFS
    LiveFootball
    TurkVOD
    SeyirTURK
    PpStreamVOD
    BoxPirates Key Updater

Yüklü olan bazı KODI Eklentileri:
    XMO Reposu. (Xorion,Mach1,ozkaradag üstadların deposudur. Kodinin tüm mevcut eklentileri vardır, seçip kurabilirsiniz.)
    SeyirTURK.
    WeCloud Tr.
    Youtube.
    PVR IPTV Client. (Aktiftir. Mezon'un listesi eklidir. Birkaç IPTV Listesi Media/uSDextra/IPTV içinde, eklentiden seçip aktif edip seyredebilirsiniz. Aynı yere kendi listelerinizi ekleyebilirsiniz. Liste eklemek için Sistem > Eklentiler > Eklentiler > PVR İstemciler'den girip etkinleştirmelisiniz.)
    TuneIn.
    Hava durumu : Yahoo weather. (İstanbul seçilidir. Bulunduğunuz şehri ekleyebilirsiniz.)

Not: Metropolis Skininde, kanal seçim ekranında, sağ altta bir birine karışan "Tamam| Menü" yazılarını ve bir iki şeyi daha düzelttim.

Eksikler, hatalar varsa, daha iyi şeyler yapabilmek için lütfen belirtin.

Backup 15.03.2016 tarihinde yayınlanan Mnigma 0.2 Experimental'a güncellendi.

Buradan indirebilirsiniz.

Sağolun Dostlar..Elinize Sağlık RedFlag..Teşekkürler...

RadioMod güzel görünüyor..Deniyelim Bakalım......Saygılarımla..

Yorum yap

Harikasın RedFlag dostum, eline sağlık.

Sevgiler...

Yorum yap

@ozkaradag, @birali Teşekkür ederim. Kurmanız durumunda görüşlerinizi merak ederim.

Yorum yap

Teşekkürler elinize sağlık

Yorum yap

Var olun. Emeginize saglik.

Yorum yap

Sayın
              RedFlag

Görüntüsü çok iyi olan bir imaj Mnigma...kay:
              Bootlogo yu beğendim...Tanıtım daki Radıologo yu göremedim!!! Önemli değil bir daha ki sefere...:yazyaz:
              SHOUTcast ve YampMUSİCplayer eklentileri de olsa idi..Kullandığım eklentilerin fazlası var eksiği yok...Teşekkürler..kay:
              WeTek Kullanıcıları sizin gibi ortaklaşmacılar olduğu sürece çok şanşlılar..Sağolun Varolun...

Emek en değerli Varlıktır...Backup Çalışmalarını :yazyaz: Bizlerle Paylaşan TÜM DOSTLARIMIZA Saygı ile... Teşekkürler...kay:kay:

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sayın
                RedFlag

Görüntüsü çok iyi olan bir imaj Mnigma...kay:
                Bootlogo yu beğendim...Tanıtım daki Radıologo yu göremedim!!! Önemli değil bir daha ki sefere...:yazyaz:
                SHOUTcast ve YampMUSİCplayer eklentileri de olsa idi..Kullandığım eklentilerin fazlası var eksiği yok...Teşekkürler..kay:
                WeTek Kullanıcıları sizin gibi ortaklaşmacılar olduğu sürece çok şanşlılar..Sağolun Varolun...

Emek en değerli Varlıktır...Backup Çalışmalarını :yazyaz: Bizlerle Paylaşan TÜM DOSTLARIMIZA Saygı ile... Teşekkürler...kay:kay:
                Az önce backupu güncelledim. Linki verdikten sonra yazdığını gördüm. Keşke güncellemeden önce görseydim yazdığını.
                Backupu oluşturmadan önce resimleri almıştım. Söylediğin logoyu ne zaman nasıl değiştirdim bilmiyorum. Logo bende duruyor. Bir dahaki güncellemede veririm. Diğer eklentilere de bakacağım.

Yorum yap

@birali
                  SHOUTcast ve YampMUSİCplayer'i denedim çalışmıyor maalesef.

Yorum yap

SHOUTcast ti kurdum kayıt ta yapabiliyorum...Diğeri maalesef olmadı...İLgin için teşekkürler..

Yorum yap

Eline sağlık...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Eline sağlık...
                        Teşekkürler üstad.

Yorum yap

SHOUTcast ti kurdum kayıt ta yapabiliyorum...Diğeri maalesef olmadı...İLgin için teşekkürler..
                          Ben bulduğum bir versiyonunu denedim olmadı. Sen hangisini çalıştırdın? Linki verirsen sonraki backuplara eklerim.

Yorum yap

RedFlag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ben bulduğum bir versiyonunu denedim olmadı. Sen hangisini çalıştırdın? Linki verirsen sonraki backuplara eklerim.
                            İmajın eklenti listesinden indirdim..

Saygılarımla...

Yorum yap

İmajın eklenti listesinden indirdim..

Saygılarımla...
                              Orda varmıymış? Sen isteyince orda yokturdur diye düşündüm. Hiç bakmadım oraya.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X