• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hazır Kanal Listesi istiyoruz ve yeni yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hazır Kanal Listesi istiyoruz ve yeni yazılım

9000 ultra pvr için kimsenin pek bir çaba gösterdiğini düşünmüyorum (free newcamd) dışında oysa yaklaşık 800 ytl lik bir cihaza biraz daha önem vermeleri gerikiyor şu ana kadar çıkan yazılımlar bir yeri onarırken bir yeride eksiltiyor halen hazır kanal listesi bile bulunamıyor umarım biraz daha gayret edip ilgilenirler
    next 9000 ulltra pvr motorlu çanak

arkadaşım haklısın. 9000 serisine yazılım verilmeye başlandı. sıra bizim cihazımıza da gelecektir.
    inşallah sesin tamamen kapanmamasından, modüllerin çalışmamasına kadar bir çok aksaklığın düzeldiği, bir çok yenilik ve eklentili sorunsuz yazılım verilmesi dileği ile.
    At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

aynen arkadaşlara katılıyorum kanal listesi önemli değil ama yazılım şart eksikliklerin giderilmiş olması dileğiyle pvr modelin sona kalmasının sebebini pahalı olmasına bağlıyorum
      sizce kaç kişi ultrapvr kullanıyor 800ytl ultrapvr ye verene kadar
      neler alınabilir biliyosunuz ama biz next olsun çamurdan olsun düşüncesiyle pvr aldık bence pvr kullanıcı sayısı az olduğundan yazılımlarıda en sona kalıyodur öncelik süperpluslar neden çünki kullanıcıların %50sinden fazlası bence süperplus sonra 9000cı kullanıyor ultra sona kalıyor ama ne demişler çıkmadık candan ümit kesilmez bekleyelim görelim

Yorum yap

Sevgili arkadaşlar ümitsiz olmayın yeni olan birşey test edildikten sonra hemen veriliyor.burda seri ayrıcalıgı diye bir şey söz konusu olmaz.üstadlar hep daha başka yenilikler sunmak için ugraşıyorlar.hepinize selam ve sevgiler.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

arkadaşlar bugün next servisine gittim cihaza henüz test aşamasında olan yazılımı yüklettim ses sorunu çözüldü ancak kayıt izleme problemi başladı ben servise neden yazılımların bir türlü düzeltilemediğini sordum cihazın henüz yeni olduğunu sorunları ancak sizin gibi duyarlı olan arkadaşların next firmasına mail yazmaları ona göre düzeltmelerin yapılacağını söylediler tabi biz sorunlarımızı mail olarak iletmezsek onlarda herşeyin yolunda gittiğini düşünüp ilgilenmiyorlar
          istiyen arkadaşlar varsa sorunlarını yaza bilirler biz paramızın karşılığını istiyoruz bu arada mail vermek yasakmı bilmiyorum ([email protected] / [email protected])
          next 9000 ulltra pvr motorlu çanak

Yorum yap

selimmach Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar bugün next servisine gittim cihaza henüz test aşamasında olan yazılımı yüklettim ses sorunu çözüldü ancak kayıt izleme problemi başladı ben servise neden yazılımların bir türlü düzeltilemediğini sordum cihazın henüz yeni olduğunu sorunları ancak sizin gibi duyarlı olan arkadaşların next firmasına mail yazmaları ona göre düzeltmelerin yapılacağını söylediler tabi biz sorunlarımızı mail olarak iletmezsek onlarda herşeyin yolunda gittiğini düşünüp ilgilenmiyorlar
            istiyen arkadaşlar varsa sorunlarını yaza bilirler biz paramızın karşılığını istiyoruz bu arada mail vermek yasakmı bilmiyorum ([email protected] / [email protected])

daha önceleri yazılımlar test yazılımı adı altında verilir, yükleyen kişiler cihazın ağzından girip anüsünden çıkardık. gördüğümüz hata ve eksiklikleri forumlara yazardık. bu yazma olayları zamanla karalama kampanyalarına dönüştü ve test yazılımları verilmez oldu. oysa 1 elin nesi var 2 elin sesi var. çok el çok ses... sorunlar daha çabuk tespit edilir ve giderilir. bilmem anlatabildim mi??
            At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

kayıt oynatırken bir önceki ileri geri sarma daha iyiydi üstatlar yeni yazılımda bunuda dikkate alırlar umarım

Yorum yap

iyide süperpluslara sürekli destek veriyolar
                çokmu sorunluydu bu süperpluslar?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X