• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tf + 530 atarken takildi kaldi ... N/W gozukmuyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tf + 530 atarken takildi kaldi ... N/W gozukmuyor

Iyi aksamlar, her sey normal gidiyordu, 192.168.0.5 nolu sayfayi actim , yukleme basladi yaklasik 5 dk oldu hala oldugu yerde duruyordu, dayanamadim kapadim arkasindan , simdi sistem bilgilerinde n/w versiyon kisminda bir sey yazmiyor, Ag Adres ayari bilgisine de giremiyorum , Simdi herhanbi bir IP de almiyor ...

Yardimlar ve onerilere acigim , MSN dahil ......

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar, her sey normal gidiyordu, 192.168.0.5 nolu sayfayi actim , yukleme basladi yaklasik 5 dk oldu hala oldugu yerde duruyordu, dayanamadim kapadim arkasindan , simdi sistem bilgilerinde n/w versiyon kisminda bir sey yazmiyor, Ag Adres ayari bilgisine de giremiyorum , Simdi herhanbi bir IP de almiyor ...

Yardimlar ve onerilere acigim , MSN dahil ......
    arkadaşım cihazı resetle sorunun düzelir
    cihazın bilgilerini yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz
    saygılar

Yorum yap

reset yaptim , yani fabrika ayarlarina dondum bir degisiklik yok , Aletin Network ile ilgili butun ozellikleri gitti gibi , Ag ayar bilgisine girmiyor bile , DHKC de otamatik IP almiyor , Static de de web sayfasindan yukleme yapamiyorum , 30 haziran yazilimina donmemi soylediler nerden bulabilirim bu yazilimi ? ?

Yorum yap

reset yaptim , yani fabrika ayarlarina dondum bir degisiklik yok , Aletin Network ile ilgili butun ozellikleri gitti gibi , Ag ayar bilgisine girmiyor bile , DHKC de otamatik IP almiyor , Static de de web sayfasindan yukleme yapamiyorum , 30 haziran yazilimina donmemi soylediler nerden bulabilirim bu yazilimi ? ?
        arkadaşım umarım ciddi bişey yok tur cihaz da
        buyur buradan alabilirsin 30 hariran yazılımını
        yazılımı atmadan önce ve sonra cihazı resetle
        30 haziran

Yorum yap

30 haziran yazilimina dondum ; bir gelisme var gibi en azindan ag ayarlarina girebiliyorum.... sonra sirasi ile hangi yazilimlari sira ile yuklemem lazim.....

Yorum yap

Bilgileri yazmayi unutmusum
            S/W versiyon 20111020-151D1028
            H/W versiyon BOM_NL_XTC740CXCI R10
            N/W versiyon : Iste burada bir sey yazmiyor.......

Yorum yap

bilgiye bastigim zaman 2006-6-30 16:40 yaziyor

Yorum yap

Bilgileri yazmayi unutmusum
                S/W versiyon 20111020-151D1028
                H/W versiyon BOM_NL_XTC740CXCI R10
                N/W versiyon : Iste burada bir sey yazmiyor.......
                şimdi arkadaşım internetten versiyonu 2.1 çıkarıcak yazılımı yükleyin
                dvbıpar_rblv2.1
                sonra 7 kasım yazılımını yükleyin
                yüklemelerden önce ve sonra cihazı resetleyin
                ethernet yazılımını yükleyemezseniz buraya yazın yine
                saygılar

Yorum yap

Sevgili arkadasim , yardim cabalarin icin tesekkurler ama iste o dedigin 530 yazilimini yuklemede sorun cekiyorum , 192.168.168.100 nolu IP yi veriyor ve bu ip ile baglanti kuramiyorum.... baska bir forumda 29 agustos yazilimini yukleyin deneyin dedi onu yapacagim , sizin oneriniz nedir ? MSN de yardim edebilirmisiniz? vsvs ...

Yorum yap

Sevgili arkadasim , yardim cabalarin icin tesekkurler ama iste o dedigin 530 yazilimini yuklemede sorun cekiyorum , 192.168.168.100 nolu IP yi veriyor ve bu ip ile baglanti kuramiyorum.... baska bir forumda 29 agustos yazilimini yukleyin deneyin dedi onu yapacagim , sizin oneriniz nedir ? MSN de yardim edebilirmisiniz? vsvs ...
                    arkadasım ewt şimdi 29 ağustos yükleyin önce rs 232 ile sonra içindeki ethernetle yüklenicek olanı yükleyin v2.1 yazanı
                    sonra resetleyin ve sonra 7 kasım ı yükleyin rs 232 ile
                    29 ağustos
                    7 kasım
                    saygılar

Yorum yap

Simdi kafam karisti , NeBu TV ustam 29 agustos yazilimindan once TF 530 yazilimini ethernet kartindan yuklemem gerektigini soyledi , ama sen duyorsun ki once 29 agustos yazilimini yukle sonra tf 530 yukle .... sonra 7 kasimi , hangi sira ile yuklemem gerekiyor , aksam 21 00 den sonra net de ve msn de olacagim ..... Saygilar....

Su andaki durum 29 agustos yazilimi var ve ip yi 192.168.168.100 olarak aliyor ve baglanti yapmiyor ....

Yorum yap

Simdi kafam karisti , NeBu TV ustam 29 agustos yazilimindan once TF 530 yazilimini ethernet kartindan yuklemem gerektigini soyledi , ama sen duyorsun ki once 29 agustos yazilimini yukle sonra tf 530 yukle .... sonra 7 kasimi , hangi sira ile yuklemem gerekiyor , aksam 21 00 den sonra net de ve msn de olacagim ..... Saygilar....

Su andaki durum 29 agustos yazilimi var ve ip yi 192.168.168.100 olarak aliyor ve baglanti yapmiyor ....
                        arkadaşım şimdi 192.168.168.100 ip no vermesi bağlantıda sorun var sanırım
                        aynı ip no bende de veriyordu cihazı 1 nolu porta takarak sorunu düzelttim bence bu ip no vermesi bağlantında sorun olduğunu gösterir
                        dhcp de mutlaka farklı bir ip no vermesi lazım
                        saygılar

Yorum yap

Aksama deneyecegim , su anda WORKING TIME ! ! ! ! Tesekkurler ..

Yorum yap

Aksama deneyecegim , su anda WORKING TIME ! ! ! ! Tesekkurler ..
                            cihazında sorun yok gibime geliyor çünkü arıza olmuş olsa hiç bağlantı yok falan demesi lazım ama ip no verdiğine göre bağlantıda problem var kanatimce
                            saygılar

Yorum yap

benim de tek umudum o , yapacagim sey , 30 haziran yazilimina donmek COM dan atmak yazilimi ( tabii oncesinde ve sonrasinda FB ayarlarina donulecek ) Sonra butun portlari degisterecegim Router deki , 4 cikis var herhalde bir tanesinde bir IP bulabilirim uygun sekilde... Yapinca buraya yazarim ...

Saygilar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X