• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İstanbul da artık bu olmalı !

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstanbul da artık bu olmalı !

Değerli arkadaşlar ülkemizde bir çok ilde artık toplu taşımada temassız kartla yada cepten nfc ödeme sistemi kullanılıyor. Ben diyorum ki artık bu ödeme sistemi ülkemizde en çok kart kullanan ve hatta iddiaa ediyorum en çok nfc ile ödeme yapabilecek il olan İstanbul da bu sisteme geçilmeli.
    Sizlerden destek bekliyorum İstanbul kartla artık olmamalı hem o karta para yükle bazen öyle oluyor ki bakiye yetersiz sesini de duyuyoruz her zaman takip etme şansı olmayabiliyor.
    Ama kartla yada Nfc ile temassız ödeme olsa sizlerin görüşleri neler.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Hasan Yılmaz, Mastercard Pazarlama Sorumlusu Başkan Yardımcısı Onur Kurşun, Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar ve çok sayıda davetli katıldı. Mastercard Temassız kart kullanımı projesinde banka kartı, kredi kartı ve cep telefonları, toplu taşımada ödeme işlemi için kullanılabilecek. Projede ayrıca toplu taşıma araçlarını kullananlar, artık bozuk para yada biletle uğraşmadan Temassız Mastercard kredi/ banka kartlarını ve cep telefonlarını bilet okuyucusuna yaklaştırarak ödemelerini yapabilecekler.

Modüllü üyelik özgürlüktür

Arkadaşlar ben yazdım sizlerde bu mail adresine yazarsanız bu sisteme geçmek için biraz halk olarak sesimizi çıkarmamız şart galiba.Sizlerden de bu mail adresine lütfen yazın tepkisiz kalamayacaklarınız düşünüyorum.

E-posta : [email protected]
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X