• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next te gbox ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next te gbox ?

modemden port açıyorum.

modeme dns te tanıtmak gerekiyormu. next kullanıcılarının da.

bende ki robotics 9110 da boyle bir yer var heralde buradan tanıtılıyor.

Account / Email bölmüne : kullanıcı adımı mı email imi mi yazmam gerekiyor. ?

enable işaretli olucak, dns adresini tam yaz, dyndns ye üye adını yaz, dyndns deki şifreni yaz kaydet o kadar. portlarını açıp arkadaşına dline ni takas ettiysen bağlanırsın.

Yorum yap

Account E-mail bölümüne ben mail adresimi yazmıştım.

onun yerine dyndns şifremi yacakmısım yanlıs yazmısım demekki.

Birde bana sifreler geliyordu kanallar acılmıyordu.

Acaba sorun bu yanlışlıktanmı kaynaklanmıştır.

Yorum yap

evet oraya dyndns deki hesap şifreni yazman gerekir. gboxcontrol de hello from ifadesini görürsen bağlantı tamam demektir.

Yorum yap

Modemde dns adresi girip save et modemi kapat aç adresin yanında active olmalı ip o adrese göre eşleşmiş güncellemiş olacak yani...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

evet orasını ayarladım .

şimdi .

Ben Sharemax içinde bulunan g-box dosyasından ayar yapmaya çalışıyordum.

Acaba bu sharemax ın içindeki g-box dosyasından değilde ( 1 resimdeki dosya ) 2. resimdeki Ayrı verilen G-box dosyadanmı ayarları yapmam gerekiyor.

1. Resim

2. resim

Eğer g.box ayarlarını Ayrı verilen ikinci resimdeki dosyadan yapacaksam.
            2. resimdeki okla gösterdiğim dosyaları nasıl açıp içine kendi bilgilerimi koyacağım.

Dosyaların formatı farklı nasıl açabilirim.

Yorum yap

bu soruyu buraya yazıyonda pmden niye bana yazıyon, birde pmden yazdık, peki ne anlamı kaldı şimdi paylaşmanın ? verilen cevap sana özel oldu aynı soruyu soracak olana tekrarmı yazcaz ?

Yorum yap

Editleme yaptıktan sonra cwshare.cfg dosyası . Not paint şekline döndü.

Uzatması .cfg yi ekliyorum eski haline dönmüyor.

Yeni g.box dosyası yüklüyorum ondaki cwshare dosyasıda not paint şeklinde gözüküyor.

Ne yapmam gerekiyor. ?

Ayrıca 1. resimdeki sharemax programın içinde bulunan g-box kontrol bölümüne de bilgiler girilecekmi ?

Yorum yap

şifreler geliyor yanlız kanallar acılmıyor.

cihazdan özel seçeneklerden com port hsic g-box yapıyorum ya onun altındahi satır 7 sec seçili.

sizde ne gözüküyor.

Yorum yap

hakan26m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    şifreler geliyor yanlız kanallar acılmıyor.

cihazdan özel seçeneklerden com port hsic g-box yapıyorum ya onun altındahi satır 7 sec seçili.

sizde ne gözüküyor.
                    aynı konuyu aynı soruları buradada sormuşsun http://www.mach1digital.com/mach1for...911#post170911 neden hertarafa konu açıyon sen ?

Yorum yap

evet doru .

cevap gelmedigi icin ordaki bölümdeki arkadaşlarada sormak istedim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X