• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 1. mesaj en sonunda güncellendi :ters:

Yorum yap

• selam

:toplu: :toplu: elinize sağlık, çok teşekkürler süpersiniz ama polsat paketini nezaman seyredebileceğiz

Yorum yap

• hi
        thanks so much for daily softcams.
        why i cant use fmb softcams to wach tps by 705b version of emulator.

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          1. mesaj en sonunda güncellendi :ters:
          thanks @uzman tesekkurler bu arada bissler güncellmi üstat atlanticbird 12.5 eklersen sevinirim üstat saygılar.
          NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• Teşekkürler ama

Cihazım 2000 X CIS Plus ve 614c daha önceki emukey leri attığımda veya şifreleri manuel girdiğimde kanal değiştirmede beklemeksizin çözülüyordu bu sefer 10-15 sn kadar bekliyor öyle açılıyor d+ ve cabo.Herkeste mi aynı? Yoksa benim yapmam gereken bişimi var?

Yorum yap

• tuofi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Cihazım 2000 X CIS Plus ve 614c daha önceki emukey leri attığımda veya şifreleri manuel girdiğimde kanal değiştirmede beklemeksizin çözülüyordu bu sefer 10-15 sn kadar bekliyor öyle açılıyor d+ ve cabo.Herkeste mi aynı? Yoksa benim yapmam gereken bişimi var?
              en son yazılımı yuklemeyi denedinmi arkadasım birde d+ ve caboları 00 ve 01 yani 08 18 09 19 bu ikisindede yazarsan sanırım sorun çözülücektir ben iki identide girince sorunsuz açıyor hispasat saygılar.
              NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• tuofi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                10-15 saniye sürmez anında açıyor hsıc share menusunu kapatıp dene
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bülent, mucco ve uzman kardeşere teşşk. cihazım next ye800 x cam dir.
                  aes keyler sadece 1 dakika açıyor tekrar aes updating diyor. halbuki tv ekranından resetledim 08.09. 2006 yazılımını sonra da , uzman dat fly yüklemiştim sorun devam ediyor. thanks very much.

Yorum yap

• yeni yazılımı atsana 23,02,2007 olanı canavar gibi açıyor

Yorum yap

• hasancan2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bülent, mucco ve uzman kardeşere teşşk. cihazım next ye800 x cam dir.
                      aes keyler sadece 1 dakika açıyor tekrar aes updating diyor. halbuki tv ekranından resetledim 08.09. 2006 yazılımını sonra da , uzman dat fly yüklemiştim sorun devam ediyor. thanks very much.
                      O yazılımla tps açamazsın absat açar günlük softcamle sadece son yazılımı at tps au olan...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        O yazılımla tps açamazsın absat açar günlük softcamle sadece son yazılımı at tps au olan...
                        TPS auto için teşekkürler usta ne diyeyim iki haftadır her şey ok gidiyor..tekrar eline sağlık hocam.....
                        sevgiyle,
                        dostlukla...

Yorum yap

• teşekkürler next 8000 xcamplus tps ler au çok güzel

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yeni yazılımı atsana 23,02,2007 olanı canavar gibi açıyor
                            sayın uzm@n kardeş ne yapalım biz sabah 5.30 da ayaktayız sizlerin belki
                            sorulara daha iyi yanıt vereceğinizi biliyoruz elimizden geldiği kadar yardımcı
                            olmaya çalışıyoruz yani sulçilisan ettikse af ola her zaman saygılarımı sunuyorum
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Ustaya Saygı

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              10-15 saniye sürmez anında açıyor hsıc share menusunu kapatıp dene
                              hsıc share menusunu kapattım ve tamamdır teşekkürler Usta
                              :mzk:

Yorum yap

• next 8000 xcam plus-1802

Hocam next 8000 xcam plus-1802 cihazıma 05.03.07 dat key dosyasını dün attığımda multivizyon kesik kesik çalışıyor. 2 defa yeniden yazılım attım resetledim fakat sorun hala devam ediyor.Yalnız 03,03,07 tarihli dat key'de böyle bir problem yaşamadım.
                                Yardımlarınızı rica ederim.
                                Saygılarımla.
                                Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X