• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

eski yazılımı nasıl atarım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eski yazılımı nasıl atarım

arkadaşlar bende 2000 cıs super plus var usb'li. şimdiye kadar 21.04.2008 yazılımını kullanıyordum. görüntüm çok net ve canlıydı. arçelik 72 ekran tv de.
    dün en son yazılım olan 30.06.2008 yazılımını yükledim.kanallarım gitti tekrar tarattım.2 saat e yakın uğraştım.katılan teknik özellikler çok güzel. bu yüzden aslında eski yazılıma da dönmek istemiyorum.ama görüntü çok farklılaştı. renkler donuklaştı, yani görüntü 21 nisan yazılımına göre çok kötüleşti.görüntü ayarları ile oynadım tüm seçenekleri denedim fakat düzelmedi.
    bende 21 nisan yazılımına dönmeye karar verdim.acaba usb den direk 21 nisan bin dosyasını göndersem eski yazılıma döner mi ? yoksa başka birşeyler daha yapmam gerekiyor mu ? şimdiye kadar hiç geri gitmedim de (yazılım olarak).yardımlarınız için şimdide teşekkür ederim.
    :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

21 nisan yazılımına dönmeyin bence çünkü yazılımda boot sorunu var...
    siz bence 17 haziran yazılımını yükleyin derim hatırladığım kadarıyla herkes görüntü kalitesinden oldukça memnundu o yazılımın(daha keskin ve parlak renkler)....

Yorum yap

G-Force katılıyorum arkadaş bende arcelik 72 ekran flat tv kullanıyorum gayet memnunum vede cıhazın görüntukalitesi cok iyi arkadaş sen birde tv nin görüntü ayarları ile oyna ben tv nin dogal olan ayarda tutuyorum ve cok güzel göruntu ayarı sende zayıfda olabilir bir dene
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Arkadaşım arzular şelale sen nasıl istersen 21 nisan yazılımını istersen benim linke gir ve teknik destek kısmından indir kanallarda var fakat tekrar ediyorum arzular şelale bence yeni yazılım daha iyi saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X