• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Yeni Seriler HD- Fta/Lan -Pvr 2tuner...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Super Plus Yeni Seriler HD- Fta/Lan -Pvr 2tuner...

mach1 hocam bu yeni seri süper plusların satılmaya başlanacağı tarih ve fiyatı belli mi?
    Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

mach1 hocam next 2000cıs süper plus cihazım var bazı kanallarda sinyal seviyesi %79 olduğu halde parcalı donma yapıyor.bazı kanalları %30 sinyallen gösteriyor.neden olabilir. canak ve lnb ayarlarını yaptım.cihazın tunerinden yaparmı 6 aylık cihaz.yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

reco Nickli Üyeden Alıntı
      mach1 hocam next 2000cıs süper plus cihazım var bazı kanallarda sinyal seviyesi %79 olduğu halde parcalı donma yapıyor.bazı kanalları %30 sinyallen gösteriyor.neden olabilir. canak ve lnb ayarlarını yaptım.cihazın tunerinden yaparmı 6 aylık cihaz.yardımcı olursanız sevinirim
      bu tür sorun bendede sadece bir çanagımda (w3) kimi kanallarda vardı..kanalların sinyal seviyesi %85 iken kırılmalar oluyordu dedigin gibi...

o çanaktan diseq e gelen kabloyu degiştirerek hallettim bu sorunu

kablo zayıfladıgı zaman bu tür sorunlar oluyor anlayacagın

önce kablolarını bi kontrol et...

Yorum yap

faysal kardeş teşekkürler kablolarımı bi kontrol edeyim.. .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X