• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@tasarım hayırlı olsun...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta yeni yolunda hızlı sprintlerini sabırsızlıkla bekliyoruz....!
    Hayırlısıyla yeni görevinde başarılar dilerim.Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim abicim. Esas bu görevlere sizler layıksınız. Bakalım mach1 kırmızı kaftanı giydirdi napıcaz bilmiyorum

Yorum yap

Tasarım hocam hayırlı olsun

Yorum yap

@tasarım hayırlı olsun.

Yorum yap

abi hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum....
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Sevgili kardeşim büyük üstad,öncelikle yeni görevin hayırlı olsun.şu forumlara kayıt oldugum zaman nickinde kullandıgın avatar senin ne kadar ciddi biri oldugunu belli ediyordu.prensiplerini takip ederek sizlerin çizdigi yolda bizlerde bir şeyler ögrendik.her şeyin en güzeline layık oldugunu defalarca söylemişimdir.
            yeni görevindede başarılı olacagına yürekten inanıyorum.üstün başarılar diler,yanaklarından öperim.bayragı sakın yere bırakma.

Not:Sayın Mach1 hocamız kızartmakla haklı yaz sıcakları insana biraz gevşeklik veriyor.
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

hayırlı ugurlu olsun tasarım sen her şeye layıksın dahada ileriye inşallah.
              sevgilerimle
              website

Yorum yap

Kendim olsam böyle sevinmezdim. Çünkü iş ehline verilmeli her daim. tasarım dostumun da bunu hakettiğine sonuna kadar inanıyorum. Hakettiği bu görevde Allah'ın onu utandırmamasını diliyor ve hakedene hakkını teslim edenleri de kutluyorum. Hayırlı olsun...

İNSANOĞLU BİR KESİR İLE İFADE EDİLSE İDİ;
                KESRİN PAYI NE OLDUĞUNU, PAYDASI İSE KENDİNİ NE SANDIĞINI GÖSTERİRDİ.
                KESRİN PAYDASI BÜYÜDÜKÇE PAYIN DEĞERİNİN AZALMASI DA KAÇINILMAZDIR.

Sevgi İle...

Yorum yap

hayırlı olsun dostüm
                  C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

sn.Tasarım Mach1.ws deki yeni statünüz hayırlı olsun. Tebrikler.....
                    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Hayırlı, uğurlu olsun dostum, sonsuz başarılar dilerim.
                      En büyük aptallık,
                      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

diğer mesajıma yazacaktım aslında..
                        hocam aslında kırmızı burda daha cok yakışır sana

Yorum yap

Tasarım hocam mach1.ws forumdaki yeni görevin hayırlı olsun.
                          Yardımların için çok teşekkür ediyorum.

Yorum yap

üstadım mach1.ws forumdaki yeni görevin hayırlı olsun

Yorum yap

hayırlı uğurlu olsun tasarım hocam çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

Canı gönülden kutluyorum Tasarım: Başarılarını duymak mutluluğum olacaktır...

Ya hocam geliş-gidiş forumlar holdingi kuracaksın gibime geliyor. Şaka bir tarafa, interneti ve bulunduğun forumları senin kadar ciddiye alan ve taşıdığı sorumluluğu, bilgiyi ve tecrübeyi karşılıksız paylaşan bir arkadaş görmedim. Bunun içindir ki, forum sahipleri ve üstatlar da doğal olarak seni ciddiye alıyorlar.

Kardeşim Tasarım, sana adminlik ve modluk çok yakışıyor, canı gönülden kutluyorum: Başarılarını duymak mutluluğum olacaktır...
                                Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                                Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X