• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

16 doğu için yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 16 doğu için yardım

arkadaşlar 16 w2 de malum güzel bir kanal var bizim dilden olanında ses var görüntü yok bunu nasıl çözebiliriz sevgili poverby ne diyosun sevgiler
    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

skystar2 ile ve ya hd yi destekleyen materyalle açıktır hd nin türevi bir formatla devam etmekte yayın.saygılarımla.
    BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Yorum yap

dostum tv destekliyor HD yi ama receiver engelinemi takılıyoruz şimdi bunun alman olanı açık eminmisin mkaya sevgiler
      chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

birde şimdi baktım 8000 serisinde bu konuya değinmiş arkadaşlar izlediklerini yazmışlar aynı kanaldan bahsediyoruz ng değilmi sevgili mkaya

Yorum yap

valla türksat hotbird sirius ve digitürk uyduları var o yüzden 16* hakkında ve kanal ile ilgili bir yorum yapamam ne söylesem yalan olur o yüzden sizide yanlış yönlendirmek istemem ;

sevgiler..

Yorum yap

Ben şu an tarattım kanalda ses de var görüntüde var yalnız görüntüde sorun var resimler yamulup yumuluyor tv ekranı paladyen mermer gibi renklendi sinyal
            seviye 71 kalite 47 kanalın kendisi sorunlu size yeniden 11061/5722 h taratmanızı tavsiye ederim yanlış anlamadıysam natıonal graphıc Türkçe yayın

Yorum yap

National Geographic Türkçenin yayın formatı değişti. Bu konu daha önce forumda işlenmişti. Format 4:2:0 dan 4:2:2 ye geçti ve şuan receiverlerle izlenemiyor.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                National Geographic Türkçenin yayın formatı değişti. Bu konu daha önce forumda işlenmişti. Format 4:2:0 dan 4:2:2 ye geçti ve şuan receiverlerle izlenemiyor.
                bilgi için tesekkur ederiz ustad
                NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  kursağımızda kaldı desene tasarım sağlık olsun herkese sevgiler

Yorum yap

selam National Geographic Türkçe next 7500de bugün baktım acık göteriyor

Yorum yap

arkadaşlar N.geo türkçe kanalı eskisisteme geridönmüş eutelw2 uydusunda 9000 ultrayla açık
                      Vu+duo Wetek play2
                      120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                      :manga:

Yorum yap

mental1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar N.geo türkçe kanalı eskisisteme geridönmüş eutelw2 uydusunda 9000 ultrayla açık
                        Evet arkadaşlar şimdi baktım açık iyi seyirler
                        Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

evet arkadaşlar açılmış gördünüzmü bakın biraz zorladık kanal açılıverdi herkese iyi seyirler

Yorum yap

Konu güncelliğini yitirdiği için kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X