• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

müjde!!!uydu güncellemesi başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar ota TRANSPONDER BULUNamadı DİYOR. PC DEN 07-09 YAZILIMINI attığım halde böyle ne yapmalıyızz.

Yorum yap

• murguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar ota TRANSPONDER BULUNamadı DİYOR. PC DEN 07-09 YAZILIMINI attığım halde böyle ne yapmalıyızz.
      Arkadasim radyo kanali uzerinden bunu yapmana gerek yok, direk olarak uydudan guncelle diye bir secenek var menude ordanda yapabiliyorsun.3-5 dakikada yazilim iniyor, zaten gelen yazilimda 07-09 tarihli yazilim.

Yorum yap

• murguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar ota TRANSPONDER BULUNamadı DİYOR. PC DEN 07-09 YAZILIMINI attığım halde böyle ne yapmalıyızz.
        cıhazı resetle,arkadan kapa aç ozaman bulundu yazısını görürsun.
        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• Önce 42 de simdide 66 da dondu..

Yorum yap

• birikinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Önce 42 de simdide 66 da dondu..
            bak işte buldun, başka açıklamalar vardı onları okumuş olsaydın buraya mesaj atmak zorunda kalmıyacaktın, o olay herzaman oluyor 5 dakkaya kadar beklıyeceksın sonradan devam edıp ışlemı bıtırır ve sana sorar ıstersen okeyleyıp kaydersın veya vaz geçersın,eyer başarısız derse,cıhazı yenıden arkadan aç kapa yap aynı ışleme devam. not: uydudan yazılım atmanın hıç bir tehlıkesı yoktur cıhazlen ıstedığınız kadar oynıyabılısınız,çünkü yazılımı evvela hafızaya alıyor dırek fılaşa yazmıyor okey dedığın zaman fılaşa 3 sanıyede geçıyor o arada eletrık kesmesı şansın mılyonda bır, dıyer yazılımlar oyle deyıl eletrık kesebılır,sen yanlış bir şey yapabılırsın, yazılımda bir hata olabılır.bılgilerınıze
            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• ille de 7-9-2009 yazılımı mı gerekiyor daha yeni yazılımlarda olmuyor mu acaba

Yorum yap

• ille de 7-9-2006 yazılımı mı gerekiyor daha yeni yazılımlarda olmuyor mu acaba

Yorum yap

• caller35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ille de 7-9-2006 yazılımı mı gerekiyor daha yeni yazılımlarda olmuyor mu acaba
                  uydudan 7.9 yazılımı verilmekte 29 aralık yazılımı daha uydudan güncellenmiyor ;
                  saygılar

Yorum yap

• uydudan guncellemeyi beklemek en iyisi olacak umarım uzun surmez

Yorum yap

• hala yokmu uydu güncelemesi gelmedimi yeni yazılımın
                      Next 2000 süper DPCIS
                      Next 2000 süper CIS
                      Next 8000 xci
                      Next 9000 ci
                      topfield 3000 cipro
                      Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

• mustafaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hala yokmu uydu güncelemesi gelmedimi yeni yazılımın
                        dune kadar gelmemıştı, bu günden haberım yok denemedım..

Yorum yap

• her gün kontrol etmek lazım lazım o zaman uyduyu sanırım. teşekkürler ilgin için
                          Next 2000 süper DPCIS
                          Next 2000 süper CIS
                          Next 8000 xci
                          Next 9000 ci
                          topfield 3000 cipro
                          Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

• arkadaşlar 29.12.2006 yazılımı daha henüz rayına oturmuş değil şu anda çalışmalar var bittiği zaman hangi tarihle verilecekse onu henüz bilemiyoruz
                            Neclogic firması yazılımın bittiği zaman uydu güncellemesininde hangi tarihte başlayacağını
                            elbet bu güzel ve her şeyi paylaştığımız sitemiz veya sitelerimiz vasıtasıyla bizlere
                            duyuracaktır yani biz hemen herşeyi anıda olsun istiyoruz yazılım editlemesi dışarıdan kolay görünebilir aslında çok zordur ekranda gördüğünüz her renk
                            veher sayı bir karakteri ifade ediyor bilenlere lafımız yok bilmeyenler öğrensin
                            uydu cihazıyla her şeyi anında izlemek ayrıcalıktır yani maddi imkan gerektirir
                            maddi imkani olanlar her istediğini istediği zaman seyredebilir maddi imkanı olmayanlar ise bende dahil işte yazılım ne zaman çıkacak uyduya verildimi
                            gibi laflarla kendimizi avutmaya çalışıyoruz ancak bizler için uğraşan yazılım
                            geliştiren kişileri yetkilileride unutmamak lazım onlar bize destek olduğu müddetçe bizlerde mutlu oluyoruz en azından aldığımız cihazın tadını çıkartıyoruz hiç bir site next ailesine bu kadar destek çıkmaz her zaman next
                            ve gelecek için next diyorum çünki yalakalık olsun diye söylemiyorum
                            20 senedir next kullanıyorum biraz çok oldum başınızı ağrıttım hepinize sevgilerimi sunarım.
                            saygılarımla
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar 29.12.2006 yazılımı daha henüz rayına oturmuş değil şu anda çalışmalar var bittiği zaman hangi tarihle verilecekse onu henüz bilemiyoruz
                              Neclogic firması yazılımın bittiği zaman uydu güncellemesininde hangi tarihte başlayacağını
                              elbet bu güzel ve her şeyi paylaştığımız sitemiz veya sitelerimiz vasıtasıyla bizlere
                              duyuracaktır yani biz hemen herşeyi anıda olsun istiyoruz yazılım editlemesi dışarıdan kolay görünebilir aslında çok zordur ekranda gördüğünüz her renk
                              veher sayı bir karakteri ifade ediyor bilenlere lafımız yok bilmeyenler öğrensin
                              uydu cihazıyla her şeyi anında izlemek ayrıcalıktır yani maddi imkan gerektirir
                              maddi imkani olanlar her istediğini istediği zaman seyredebilir maddi imkanı olmayanlar ise bende dahil işte yazılım ne zaman çıkacak uyduya verildimi
                              gibi laflarla kendimizi avutmaya çalışıyoruz ancak bizler için uğraşan yazılım
                              geliştiren kişileri yetkilileride unutmamak lazım onlar bize destek olduğu müddetçe bizlerde mutlu oluyoruz en azından aldığımız cihazın tadını çıkartıyoruz hiç bir site next ailesine bu kadar destek çıkmaz her zaman next
                              ve gelecek için next diyorum çünki yalakalık olsun diye söylemiyorum
                              20 senedir next kullanıyorum biraz çok oldum başınızı ağrıttım hepinize sevgilerimi sunarım.
                              saygılarımla
                              Size katılıyorum arkadaşım. Geliştirilen yazılımla uğraşan ustalarımıza da buradan kolaylıklar diliyorum.
                              Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

• bu konuda en buyuk takdiri sanırım mach1 hoca hakediyor emeği geçen herkeze en ufak bir harf bile keleyen kim varsa herkez adına teşekkurler en azından bir çok marka arasından next gibi bir kullanıcı olduğum için mutluyum ve yaptığım tercihin aslında ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlıyorum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X