• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetekplay hd yayin takilma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sd karttan olma olasılığı yüksek. Bende de ilk baslarda vardı. Sd kartı Samsung evo 16 class 10 aldım ve son bir aydır yazılımsal olan Show ve ht bile akıcı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum yap

Sanki akış seyredilirken diske yazılıyormuş da disk tekliyormuş gibi geliyor.

E2 bilmiyorum da OpenELEC'te her kanalda mı oluyor?

Ayrıca bunun stuttering dediğimiz sorunla da alakası yok.

Bir de timeshift açık mı?

Sevgiler...

Yorum yap

Üstat bugün yeni (4.1.1216 ve 4.1.1221) TVH da uyduları sil baştan yeniden tarattım.Şu an 5-6 saatir herhangi bir takılma olmadı.Şimdilik sorunsuz çalışıyor.Özellikle Aspor HD de denedim.Astra uydusundaki HD lerde yapmıyordu onun için kafama takıldı bugün yeniden tarattım ve şimdilik başarılı.İnşallah bir daha olmaz.Hepinize ilginizden dolayı teşekkür edrim.
        Not:E2 de daha bakmadım.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Üstat bugün yeni (4.1.1216 ve 4.1.1221) TVH da uyduları sil baştan yeniden tarattım.Şu an 5-6 saatir herhangi bir takılma olmadı.Şimdilik sorunsuz çalışıyor.Özellikle Aspor HD de denedim.Astra uydusundaki HD lerde yapmıyordu onun için kafama takıldı bugün yeniden tarattım ve şimdilik başarılı.İnşallah bir daha olmaz.Hepinize ilginizden dolayı teşekkür edrim.
          Not:E2 de daha bakmadım.
          Güzellll.

Bak bu dediğin E2'deki donmalar için de bir büyük fikir olabilir.

Mach1, Ben, Produfa kendimiz tarattığımız için belki donmaları görmüyoruz.

Sorun hazır liste atıp kullanmak da olabilir, o liste başka marka model bir cihazdan alınmışsa özellikle.

Bunu araştıralım dostlar.

Sevgiler...

Yorum yap

Listeler hep kendi listem.Hiç başkasının listesini kullanmadım.İlk tarattığım listelerin üzerine hazırladım.Yalnız E2 ve Droid de öyle değil Azbox ve Vuduo üzerinde kendim taratıp hazırladığım liste. OpeElecde cihazı ilk aldığımda hazırlanan ve üzerinde güncelleme yaptığımdı.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Enigma 2 openatv kullanıyorum. Hem enigma 2 de hemde droidde kanal d hd ve cnn türk hd ikiside takılma yapıyor. Yalnız şöyle bir durum var. Enigma 2 restart edip kanald hd açma yaptığnızda takılma falan yok ama nezamanki zap yapıyorsunuz yine takılma başlıyor.

Yorum yap

Sıfırdan kanal taraması yaptım şimdi öneki büyük takılma sorunları yok.Ara sıra bazı kanllarda anlık takılma yapıp geçiyor.Geçmişteki takılmalar çok kötü idi.Tv seyredesim yoktu.Vuduo2 yi oğluma vermiştim banada bu kalınca hanımla nerdeyse papaz oluyorduk.Neyse şimdi kurtulduk.

Yorum yap

Pb 13 te sorun yok gibiydi 15 ide deneyin ses senkron ve görüntü için..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X