• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 xcama laptopla yazılım atılması hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 xcama laptopla yazılım atılması hk.

herkese kolay gelsin,laptopla 8000 x cama yazılım atamıyorum, laptop usb çıkışlı olduğu için com port çevirici aldım.com ayarlarını yaptım fakat cihazı bir türlü gördüremedim.yüklemeyi süper loder 106 ile yapmaya çalıştım bana şu uyarıyı chaz kodu 0110 yazdığım halde (cihaz kodu gönderiyor)veriyor bi türlü yazılım atamadım, acaba biryerde hata mı yapıyorum ustalardan yardım bekliyorum, Teşekkürler
    normal bilgisayarda problem olmuyor, orda aynı loderle yazılımı atabiliyorum normal bilgisayarda (cihaz kodu gönderiliyor yerine set komut gönderiliyor yazısı çıkıyor ve işlem başarılı oluyor acaba laptop ta neden olmuyor :help:

arkadaşım bende laptop la yükleme yapıyorum ama seri port çıkışı olduğu için sorun olmuyor.benim tavsiyem bütün usb çıkışlarını sıra ile dene ,program bir portu otomatik tanıyabilir ...denemekte yarar var
    next 8000 xcam

Yorum yap

wolfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım bende laptop la yükleme yapıyorum ama seri port çıkışı olduğu için sorun olmuyor.benim tavsiyem bütün usb çıkışlarını sıra ile dene ,program bir portu otomatik tanıyabilir ...denemekte yarar var

Teşekkür ederim denedim diğer portlarda cihaz kodu gönderiliyor yazısı bile çıkmıyo öylece bekliyo hiç bi işlem yapmıyor

Yorum yap

slm kardesim
        bak bende ayni senin gibiyim ama yazilimi çok kolay atiyorum
        sebebide su usb çikisli oldugu için port com 1 ve 2 yi tanimaz yani su kaliyor sadece 1.06 diye bir program var onunla atacan yazilimi ve portcom u 3 te atacan ok yine olmazsa bana msj at ben sana telde tarif ederim yanliz bende senin gibi key leri otamatik atamiyorum çunku key yukleme programlarinda 3veya 4 duncu port com yok ilgilenen arkadaslardan rica ediyorum bununla bir ilgilenseler tesekurler

Yorum yap

Com port dönüştürücünüzü cd sinden tanıtırken ilgili port com1 veya com 2 olarak ayarların ve sadece tanıttığınız usb cıkışa bağlayın... kablonuzu kotrol edin olmaması için bir neden yok..

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Com port dönüştürücünüzü cd sinden tanıtırken ilgili port com1 veya com 2 olarak ayarların ve sadece tanıttığınız usb cıkışa bağlayın... kablonuzu kotrol edin olmaması için bir neden yok..

teşekkür ederim,sağol :byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X